اخبار سیاسی

جزئیات پذیرش بومی دستیاری پزشکی در منطقه ها محروم

مشاور عالی معاونت آموزشی وزارت بهداشت گفت: دانشگاه ها اجازه دارند امسال پس از اعلام نتایج و تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری، با اخذ تعهد، پزشک بومی برای تخصص بر اساس شرایط اختصاصی جذب کنند.

5 تیر 1401

آغاز عملیات اجرایی یک میلیون و 200 هزار واحد نهضت ملی مسکن

وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات اجرایی یک میلیون و 200 هزار واحد در کل استان ها آغاز و برای ساخت 2 میلیون و 400 هزار واحد زمین آماده شده است.

2 تیر 1401

دسترسی به جزئیات گزارش عملکرد دستگاه های اجرایی، در سامانه انتشار ارزیابی عملکرد دولت

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، گفت: سامانه انتشار نتایج ارزیابی عملکرد دولت یک سامانه تعاملی است که مستندات ارزیابی دستگاه ها در آن بارگذاری شده است.

26 خرداد 1401

برگزاری کمیسیون درجه بندی تاسیسات گردشگری درجه 2 و 3 در استان ها

خبرگزاری مهر/ براساس اخبار واصله، برگزاری کمیسیون درجه بندی تاسیسات گردشگری درجه 2 و 3 در استان ها به ادارات کل میراث فرهنگی استانی واگذار شد.

11 خرداد 1401

سهامداران بخوانند، 6 سیگنال مهم برای بورس 5 بهمن

به گزارش خبرنگاران، از 8 آذر و شروع دور اول مذاکرات تا کنون اخبار ضد و نقیض فراوانی منتشر شده که بورس را بیش از پیش در ابهام فرو برده است. به نظر می رسد مذاکرات رو به تمام است. امروز بازار تحت تاثیر چه سیگنال هایی است.

8 خرداد 1401

گوشی های اقتصادی سامسونگ هم شاید بدون شارژر عرضه شوند

این طور که به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد حتی گوشی های میان رده و اقتصادی خود را هم ازین پس بدون شارژر درون جعبه راهی بازار کند.

9 اردیبهشت 1401

قرارداد توسعه یکی از میادین مشترک بزودی منعقد خواهد شد

وزیر نفت با اشاره به کنسرسیوم تأمین مالی بانک ها گفت: طی مدت 6 ماهه 4.5 میلیارد دلار قرارداد در توسعه میادین گازی و نفتی عقد قرارداد شده که با شرکت های داخلی و خارجی بوده است.

9 اردیبهشت 1401

ساحل مجتمع فرهنگی چاکسر وزارت فرهنگ آزاد شد

تهران (پانا) - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جدیدترین توئیت خود با اشاره به دستور رئیس جمهوری مبنی بر مبارزه با فساد و تبعیض در دولت مردمی نوشت ساحل در اختیار مجتمع فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در چاکسر محمودآباد، آزاد شد.

4 اردیبهشت 1401

ملاقات سفیر ژاپن در ایران با معاون مالی استاندار خوزستان

خبرگزاری خبرنگاران-کازو توشی آیکاوا (AIKAWA Kazutoshi) سفیر ژاپن در ایران روز دوشنبه با دکتر آقارضا فتوحی، معاون مالی استاندار خوزستان در محل استانداری ملاقات و تبادل نظر کرد.

2 اردیبهشت 1401

سهمیه گندمان در طرح نهضت ملی مسکن 445 واحد است

فرماندار بروجن گفت: سهمیه شهر گندمان در طرح نهضت ملی مسکن ساخت 445 واحد مسکونی تا چهار سال آینده است.

20 فروردین 1401

این استان در پی جذب مهاجران بیشتری است

تا 10 نوامبر، انتاریو 8 هزار و 600 مجوز نامزدی استانی دریافت کرده بود. وزیر مهاجرت استان، مونت مک ناتون، در مصاحبه ای در اکتبر به سی آی سی نیوز گفت که این استان از دولت فدرال می خواهد تا میزان مهاجران خود را در سال 2022 دو برابر کند.

3 فروردین 1401

وزیر نفت: بعضی کمپانی ها برای حضور در میادین نفتی و گازی به ما ایمیل زدند

جواد اوجی در مراسم پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاس با بیان اینکه صنعت پتروشیمی یکی از دستاورد های انقلاب اسلامی است، گفت: رقم فراوری محصولات پتروشیمی در ابتدای انقلاب 1.5 میلیون تن بوده که بیشتر هم شامل محصولات کود شیمیایی، اوره و آمونیاک بود،...

1 فروردین 1401

تور فرانسه ارزان: وحشت از جدیدترین ویروس کرونا ! ، این بار از فرانسه پخش می گردد

خبرنگاران : گونه جدیدی از ویروس کرونا در جنوب فرانسه کشف شده است.

17 اسفند 1400

تور هلند: موزه آنه فرانک، مخفیگاه دختر 16 ساله در هلند

موزه آنه فرانک به نام دختری 16 ساله می باشد و در واقع خانه شخصی او است.

15 اسفند 1400

ملاقات رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با مدیرعامل شرکت ملی پُست

در جلسه هماهنگی خانه کتاب و ادبیات ایران با شرکت ملی پُست جمهوری اسلامی ایران، بر همکاری های دوجانبه برای ارسال به موقع و درست کتاب ها به دست مخاطبان تاکید شد.

8 اسفند 1400

حذف ضامن از تسهیلات زیر 100 میلیون تومانی کلید خورد

تهران (پانا)- حجت اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران از اعطای تسهیلات خرد بدون احتیاج به ضامن در تمامی شعب این بانک اطلاع داد.

8 اسفند 1400

تور برزیل ارزان: برگزاری نمایشگاه بین المللی سفارتخانه ها با حضور ایران در برزیل

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سفارت خانه ها با حضور ایران در مرکز نمایشگاهی و تجاری پارک شهر برازیلیا برگزار گردید.

29 بهمن 1400

دستور مخبر برای رسیدگی درباره ادارات و فرمانداری های نو التاسیس اصفهان

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت که محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری به وزیر کشور دستور رسیدگی به شرایط ادارات و فرمانداری های تازه التاسیس شرق اصفهان را صادر نموده است.

26 بهمن 1400

گواهی صرفه جویی انرژی چگونه و با چه مکانیسمی صادر می شود؟

نشست تخصصی کمیسیون انرژی اتاق ایران با حضور علی نقوی، مدیرعامل بورس انرژی ایران برگزار شد. در ابتدای این نشست، آرش نجفی، رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران گفت: ما حدود 10 سال است که مسئله اوراق سلف نفتی را پیگیری می کنیم؛ این اوراق در سال 1391 تعریف و طراحی شده...

23 بهمن 1400

تحصیل در رشته حقوق در کانادا

رشته حقوق در کانادارشته حقوق در کانادا | رشته حقوق یکی از بهترین رشته های تحصیلی در دنیا می باشد در واقع وکالت و رشته حقوق جز 10 شغل پر درآمد سر تاسر دنیا می باشد و همه ساله تقاضای زیادی برای تحصیل در رشته وکالت و ورود به این رشته در سطح بین الملل وجود دارد....

13 بهمن 1400
تعداد: (489)