اخبار سیاسی

قهرمانی فولاد سیرجان در والیبال ایران

فولاد سیرجان با قهرمانی در لیگ برتر، نماینده والیبال ایران در مسابقات جام باشگاه های آسیا در سال 2021 خواهد بود. این مسابقات از 5 تا 12 اردیبهشت 1400 به میزبانی تایلند برگزار می گردد.

26 فروردین 1400

سناتور روس: آمریکا و اروپا هرگز تحریم ها علیه روسیه را لغو نمی نمایند

یک مقام پارلمانی روسیه معتقد است، لغو تحریم ها از سوی کشورهای غربی به منزله کنار آمدن با سیاست مستقل و نقش مسکو در دنیا است و آنها هرگز چنین کاری نمی نمایند و تحریم ها با هدف آسیب رساندن به اقتصاد روسیه است.

24 فروردین 1400

وزیر ارتباطات: تحریم مانع دسترسی به ویز شده است

تهران (پانا) - وزیر ارتباطات گفت: اپلیکیشن مسیریاب ویز فیلتر نشده و عدم دسترسی به آن به دلیل تحریم است، البته به این معنی نیست که سیاست های فیلترینگ حساب و کتابی دارد.

23 فروردین 1400

مشهورترین زنان تاریخ ناسا: از اولین معلم تا اولین زن هندی که به فضا سفر کردند مشهورترین زنان تاریخ ناسا: از اولین معلم تا اولین زن هندی که به فضا سفر کردند

ایسنا: از زمان تاسیس ناسا، زنان نقش بسیار مهمی در این سازمان فضایی ایفا نموده و رهبری کارهای مهمی را بر عهده داشته اند که می توان به انجام محاسبات تا اعزام فضانوردان به ماه و دیگر ماموریت ها اشاره نمود و به طور کلی می توان گفت زنان نقش مهمی در پیشبرد اکتشافات...

19 فروردین 1400

بایدن: آمریکا و کانادا به ایجاد پناهگاه امن برای آوارگان متعهدند!

به گزارش خبرنگاران، وزارت خارجه آمریکا امروز شنبه و علیرغم رسوایی بازگشایی مجدد مرکز نگهداری از بچه ها مهاجر آن هم بدون همراه (که در دوران ترامپ به انجام رسید) در پیامی توییتری ادعا کرد: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا تاکید نمود که اوتاوا و واشنگتن علیه نقض...

16 فروردین 1400

بیست و یکمین نمایشگاه تلکام آغاز به کار کرد

به گزارش خبرنگاران، مراسم افتتاح بیست و یکمین نمایشگاه تلکام صبح امروز سه شنبه با حضور وزیر ارتباطات در نمایشگاه بین المللی تهران رونمایی شد.

15 فروردین 1400

خبرنگاران راه اندازی بازار بدهی ها، راهکاری برای افزایش نقدشوندگی بدهی های دولت

تهران- خبرنگاران- مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی گفت: دو نوع اصلاح ساختاری باید در ساختار بودجه ایجاد گردد. یکی کنترل تعهدات تضامین دولت و دیگری ایجاد بازار بدهی دولت.

13 فروردین 1400

الکاظمی: سفر پاپ به عراق در تحکیم ثبات سهیم خواهد بود

نخست وزیر عراق اعلام کرد که سفر پاپ به کشورش در تحکیم ثبات عراق و سراسر منطقه سهیم خواهد بود.

9 فروردین 1400

رویای خرید خانه تعبیر دارد؟

همه متغیر های کلیدی سنجش قدرت خرید مسکن از قطع راستا دسترسی خانه اولی ها به کلید خانه حکایت دارد. پیش تر، شاخص مربوط به مدت زمان انتظار برای خانه دارشدن از وخامت اوضاع خبر داده بود و اکنون سقوط قدرت پوشش وام مسکن به قعر 30ساله و همچنین ریزش سهم بخش مسکن...

5 فروردین 1400

واکنش جنبش نجباء به اظهارات اخیر وزیر خارجه عراق

به گزارش خبرنگاران به نقل از دفتر اطلاع رسانی نجباء، این جنبش مقاومت اسلامی عراق به اظهارات اخیر فؤاد حسین وزیر خارجه این کشور در مورد گروه های مقاومت واکنش نشان داد.

3 فروردین 1400

از جولان کرونای انگلیسی در کشور تا افزایش آمار کرونا

تهران (پانا) - افزایش آمار مبتلایان و فوتی های کرونا، جولان کرونای انگلیسی در ایران، وضع نگران کننده بیماری کرونا در خوزستان، شروع فاز دوم واکسیناسیون کرونا، مرگ بهنام محجوبی و زلزله سی سخت بخشی از اخبار اجتماعی بود در هفته ای که سپری شد.

2 فروردین 1400

بدهی هپکو تهاتر می گردد

به گزارش خبرنگاران، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حساب توئیتر نوشت: به لطف خدا وزیر محترم اقتصاد با تهاتر بدهی هپکو در پاسخ به تقاضای بنده موافقت و برای اجرا به سازمان خصوصی سازی ابلاغ کرد.

28 اسفند 1399

بایدن اعلام آمریکا مبنی بر بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه ایران را لغو کرد

دولت جو بایدن در نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل اطلاع داد که آمریکا اعلان خود مبنی بر بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه ایران را که در دولت ترامپ به سازمان ملل اطلاع داده شده بود، لغو نموده است.

28 اسفند 1399

وزیر آموزش و پرورش با کارکنان معاونت حقوقی و امور مجلس ملاقات کرد

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در خاتمه نشست خود با مدیران و کارکنان معاونت حقوقی و امور مجلس با حضور در اتاق همکاران این معاونت از نزدیک با تک تک آنان ملاقات و گفت گو کرد.

25 اسفند 1399

اعمال تخفیفات طراحان جدید برای بیمه شخص ثالث

خبرنگاران- انتقال تخفیف بیمه نامه شخص ثالث از بیمه گذار به خودروی مشابه مالک، والدین، همسر یا فرزندان بلاواسطه، از مصوبات بسیار ارزشمند مجلس محترم شورای اسلامی به شمار می رود و گام بلندی است که در قانون جدید بیمه شخص ثالث برای حفظ منافع بیمه گذاران برداشته...

24 اسفند 1399

ملاقات امیر دریادار دوم شفقت رودسری با فرمانده نیروی دریایی پاکستان

تهران (پانا)- رییس هیات نظامی ایران به نمایندگی از ستاد کل نیروهای مسلح در هفتمین رزمایش چندملیتی اَمَن-21 در شهر کراچی، با فرمانده نیروی دریایی پاکستان ملاقات و گفت وگو کرد.

24 اسفند 1399

اردکانیان: حل مشکل آب فقط بر عهده یک سازمان نیست

وزیر نیرو گفت: باید پذیرفت که اگرچه وزارت نیرو متولی امر آب و برق در کشور است اما مشکل آب فقط بر عهده یک سازمان نیست و باید تمام قسمت های دخیل در موضوع آب و کم آبی به دنبال پیدا کردن پاسخ مناسب برای حل مسائل باشند.

21 اسفند 1399

اتحادیه اروپا: بازگشت آمریکا به برجام از اولویت های ماست

سخنگوی اتحادیه اروپا روز آدینه با تاکید بر امکان برگزاری نشست غیررسمی طرفین برجام و آمریکا اظهار کرد که هنوز تاریخ و زمان مشخصی برای چنین نشستی معین نشده است.

21 اسفند 1399

ناوشکن آمریکایی از تنگه تایوان عبور کرد

ناوشکن آمریکایی مک کین در اقدامی که با واکنش چین همراه خواهد بود و با ادعای حق آزادی دریانوردی، از تنگه تایوان عبور کرد.

18 اسفند 1399

ترکیه: امیدواریم در مذاکرات با یونان به راهکار مناسبی دست یابیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آناتولی، خلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه امروز شنبه در سخنانی خاطرنشان کرد: امیدواریم در مذاکرات با یونان، موضوعات در چارچوب حقوق، قانون و حقانیت مورد ارزیابی قرار گرفته و به یک راه چاره مناسب دست یابیم.

16 اسفند 1399
تعداد: (387)