ترفندهایی برای راحتی کفش پاشنه بلند

به گزارش مجله وتورلد، انتخاب و خرید مناسب کفش پاشنه بلندی که سبب آزار پای شما نشود بسیار اهمیت دارد.

ترفندهایی برای راحتی کفش پاشنه بلند

انواع کفش زنانه به ویژه کفش پاشنه دار زنانه، نقش بسیار مهمی را در زیبایی ظاهر خانم ها ایفا خواهد نمود. در این مطلب از خبرنگاران به موضوع راهنمای خرید کفش پاشنه بلند می پردازیم.

ذکر چند نکته مهم

 • میزان دقیق پا را داشته باشید. گاهی اوقات سایز پای ما به دو شماره هم می خورد، برای میزان گیری دقیق سایز پا می توانید از فروشگاه های خوب یاری بگیرید. بعضی از آن ها ابزاری برای میزان گیری دقیق سایز پا دارند.
 • ممکن است برندهای مختلف در سایز کفش تفاوت داشته باشند. بسته به برش کفش شما می توانید در برندهای متفاوت سایز متفاوتی داشته باشید. به طور مشابه باید بدانید که در مدل های اروپایی چه سایز دارید در مدل های دیگر چطور و به همین ترتیب …
 • شب یا غروب برای خرید کفش بروید. باور کنید یا نه، اینکه سایز پای ما در طول روز تغییر می نماید و در انتهای روز بزرگتر می گردد. کفش را بعد از راه رفتن و پیاده روی می توانید سایز درستی از آن داشته باشید.
 • قبل از خرید کمی با کفش ها راه بروید. زیرا ممکن است کفشی در ابتدا راحت به نظر برسد اما بعد از کمی راه رفتن احساس ناراحتی کنید. از فروشگاه هایی خرید کنید که سیاست بازگشت و تعویض کالا داشته باشند.
 • کیفیت پاشنه های بلند. همه پاشنه ها به طور مشابه ساخته نمی شوند، در واقع تفاوت های خیلی زیادی بین آن ها وجود دارد. بنابراین کیفیت پاشنه ها مهم ترین چیزی است که می تواند سبب ناراحتی یا راحتی شما باشد.
 • از محکم و با دوام بودن کفه کفش مطمئن شوید. دقت داشته باشید که اگر با چسب متصل شده است از کناره ها بیرون زده نشده باشد اما برترین راه این است که کفه محکم دوخته شده باشد.
 • دنبال کفش هایی باشید که یک لایه لاستیکی رو پاشنه داشته باشند. این سبب می گردد که کفش هنگام راه رفتن صدای آزاردهنده ایجاد نکند و هم اینکه سبب سهولت راه رفتن می گردد.
 • به کفی داخلی توجه داشته باشید. این مواد داخلی معمولا باید از چرم باشند نه مواد ترکیبی و ساختگی. اگر کفش تان فقط در قسمت اطراف و پاشنه لایه داخلی داشته باشند شما راحت نخواهید بود.

راهنمای خرید کفش پاشنه بلند راحت

 • اگر مچ پای پهن دارید. به هیچ وجه از کفش پاشنه بلندی که در قسمت مچ بسته می شوند استفاده نکنید. این کار مچ پا را پهن تر نشان می دهد. سعی کنید توجه را از مچ پا به سمت پنجه ها معطوف کنید. اگر به بستن روسری خود به شیوه تازه علاقه دارید، به مطلب روسری های خود را مدل تازه ببندید مراجعه کنید.
 • اگر پاهای کوتاه دارید. از کفش پاشنه بلندهایی که به شکل t هستند استفاده نکنید زیرا باعث می شوند پاهایتان کوتاه تر بنظر برسد.
 • اگر می خواهید پاها بلندتر نشان داده شوند. کفش های نوک تیز می توانند سبب بلندتر نشان داده شدن پاها شوند اما دقت کنید که در مناسبت های خاص از آن ها بهره ببرید زیرا به پاها آسیب می رسانند.
 • اگر کف پاهای پهن دارید. از کفش های نوک گرد بهره ببرید. هم نمای بامزه ای دارند و هم سبب راحتی شما می شوند هم چنین باعث می شوند پاهای تان کوچک تر بنظر برسند.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی خبرنگاران مطلب 3 ترفند ساده برای گران دیده شدن لباس های مقرون به صرفه را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 20 شهریور 1401 بروزرسانی: 20 شهریور 1401 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 2166

به "ترفندهایی برای راحتی کفش پاشنه بلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفندهایی برای راحتی کفش پاشنه بلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید