فرهنگ و هنر

سایه های بی خورشید به جشنواره کراکو دعوت شد

مستند سایه های بی خورشید پس از اولین نمایش جهانی در ایدفا 2019، به شصتمین جشنواره بین المللی فیلم کراکو در کشور لهستان دعوت شد.

4 بهمن 1398

میزبانی ایران از فعالان گردشگری لهستان

مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری گفت: گروهی از فعالان گردشگری کشور لهستان به منظور شرکت در تور آشناسازی به میزبانی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به ایران آمدند.

25 دی 1398

الرشید: سرکوبگری عربستان در سایه سکوت آمریکا ادامه دارد

مضاوی الرشید از چهره های مخالف سرشناس رژیم سعودی از تداوم سرکوبگری در عربستان در سایه زمامداری بن سلمان و سکوت آمریکا اطلاع داد.

24 دی 1398

با 10 تا از گران قیمت ترین ساختمان های دنیا آشنا شوید

معیارهای بیشماری وجود دارند که ما با استفاده از آنها به جمع آوری فهرستی از تمام ساختمان ها و پروژه های قابل توجه در سراسر دنیا می پردازیم. این بارحدس می زنیم که فهرستی از 10 مورد از گران قیمت ترین ساختمان ها در دنیا موضوع جالب توجهی خواهد بود ، بنابراین...

23 دی 1398

کمیته ملی گردشگری روستایی و کشاورزی تشکیل می شود

کمیته ملی گردشگری روستایی و کشاورزی با هدف برنامه ریزی و اقدام برای شکوفایی ظرفیت های گردشگری در حوزه های روستایی و کشاورزی توسط معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تشکیل می شود.

14 دی 1398

آپاندیس به جشنواره ایمجین اسپانیا رسید

هجدهمین دوره جشنواره بین المللی ایمجین ایندیا مادرید در اسپانیا میزبان فیلم آپاندیس از ایران است.

12 دی 1398

ستاره صرب، هم تیمی آلمانیش را ناک اوت کرد!

خبرنگاران: چیزی نمانده بود که سرویس ستاره صرب تیم والیبال پروجای ایتالیا، هم تیمی آلمانیش را ناک اوت کند.

10 دی 1398

بهترین هتل های 5 ستاره میلان؛ دومین شهر بزرگ ایتالیا

میلان یکی از شهرهای پرجمعیت در ایتالیا است که گردشگران بسیاری به این شهر مُد سفر می نمایند؛ با انتخاب هتل های 5 ستاره در این شهر سفری لوکس را تجربه خواهید کرد.

2 دی 1398

کنفرانس همکاری ایران و ایتالیا در پایگاه جهانی پاسارگاد برگزار می گردد

روز چهارشنبه نوزدهم مهر ماه امسال کنفرانسی یک روزه به منظور آنالیز دستاوردهای همکاری هیات مشترک ایران و ایتالیا در پایگاه میراث جهانی پاسارگاد برگزار می گردد.

2 دی 1398

ارائه خدمات به زائران امام رضا (ع) در پایگاه اطلاع رسانی گردشگری ملک آباد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: پایگاه اطلاع رسانی گردشگری ملک آباد به مرکز خدمات دهی به زائران پیاده امام رضا (ع) تبدیل شده است.

27 آذر 1398

اجرای نمایش رضاکیانیان در کانادا

روزنامه فرهیختگان: نمایش حرفه ای با طراحی و کارگردانی رضا کیانیان در شهرهای مونترال، تورنتو و ونکوور کشور کانادا روی صحنه می رود.

19 آذر 1398

مأموریت تاریخی اولین تیم فضانوردان زن

در تاریخ راهپیمایی های فضایی ناسا و دیگر سازمان های فضایی دنیا، این اقدام بی سابقه بوده و این دو فضانورد توانستند نام خود را به عنوان اعضای اولین تیم زنانه راهپیما در بیرون از ایستگاه فضایی بین المللی در تاریخ ثبت نمایند.

18 آذر 1398

حضور چهارشنبه در جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی هنر و تجربه، فیلم چهارشنبه که پیش از این در گروه هنر و تجربه به نمایش درآمده است در بخش مسابقه جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو به نمایش در می آید. این فیلم که در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر جایزه بهترین...

13 آذر 1398

ورک شاپ رضادرمیشیان و پارسا پیروزفر در ویتنام

رضا درمیشیان و پارسا پیروزفر، دو سینماگر ایرانی در ویتنام ورک شاپ برگزار می نمایند.

12 آذر 1398

در کوچه پس کوچه فستیوال موسیقی بوشهر

بوشهر از شادترین شهرهای ایران است. دلیل عمده این حرف موسیقی ناب و خاص مردم این سرزمین است که از دیر باز جزو جدایی ناپذیر این بندر رویایی به حساب می آید. آیین های موسیقی بوشهر توسط مردم ساحل نشین که به ماهیگیری و دریانوردی مشغول بودند، شکل گرفته اند. اگر...

9 آذر 1398

استاد پیشکسوت موسیقی درگذشت

حسین دهلوی از هنرمندان پیشکسوت عرصه موسیقی صبح روز سه شنبه 23 مهر ماه بعد از مدت ها مبارزه با بیماری دار فانی را وداع گفت.

5 آذر 1398

کاخ شهر، قصری در جیپور هند

کاخ شهر جیپور هندکاخ شهر با مجموعه ای از حیاط ها، باغ ها و ساختمان ها، درست در مرکز شهر قدیمی جیپور واقع شده است. دیوار بیرونی، توسط جِی سینگ دوم ساخته شده است، اما درون آن، قصری گسترده شده و در طول قرن ها، انطباق داده شده است. ساختمان های کاخ، از دوره های...

3 آذر 1398

13 حقیقت شوکه کننده از هند

از هند بیشتر بدانیدهند کشور شگفتی هاست و هر کسی که حتی یکبار به این کشور سفر نموده است، دل کندن از آنجا برایش سخت بوده است. همه ما هند را با جمعیت زیاد یا فیلم های بالیوودش می شناسیم. اما هند چیزی فراتر از اینهاست. خبرنگاران در اینجا سعی نموده تا حقایق جالبی...

1 آذر 1398

دیدنی های هندوستان برای گردشگران

برای گردشگرانی که به مکان های خلوت عادت ندارند و ملل کشورهای مختلف خود به مثابه یک جاذبه توریستی برایشان جذاب است هندوستان سرزمین جالب توجهی می تواند باشد. در کنار اینکه این سرزمین هم به دلیل قدمت و تمدن کهنی که دارد و هم به دلیل مناظر طبیعی چشم نواز ،...

27 آبان 1398

چگونگی توقف میلان در خانه تورینو

خبرنگاران: در هفته هجدهم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا روسونری مقابل میزبانش تن به تساوی داد.

25 آبان 1398
تعداد: (86)