این استان در پی جذب مهاجران بیشتری است

به گزارش مجله وتورلد، تا 10 نوامبر، انتاریو 8 هزار و 600 مجوز نامزدی استانی دریافت کرده بود. وزیر مهاجرت استان، مونت مک ناتون، در مصاحبه ای در اکتبر به سی آی سی نیوز گفت که این استان از دولت فدرال می خواهد تا میزان مهاجران خود را در سال 2022 دو برابر کند.

این استان در پی جذب مهاجران بیشتری است

انتاریو، سهم بزرگ مهاجران ورودی به کانادا را در سال 2021 به خود اختصاص داد و تعداد افراد بیشتری نسبت به مجموع شش استان دیگر به آنجا نقل مکان کردند.

بر اساس آخرین داده های اخیر اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC)، انتاریو در ده ماهه اول سال 2021، 154هزار و 5 مقیم دائم تازه داشت که حدود 49.1 درصد از مجموع 313هزار و880 اقامت دائم تازه کانادا را در آن دوره زمانی تشکیل می دهد.

این بدان معناست که در ده ماه اول سال جاری، انتاریو تعداد بیشتری مهاجر نسبت به کبک، بریتیش کلمبیا، آلبرتا، مانیتوبا، ساسکاچوان و نوا اسکوشیا را جذب کرده است.

با نزدیک شدن به پایان سال، شان فریزر، وزیر مهاجرت کانادا که به تازگی منصوب شده است، گفت که کانادا به هدف بلندپروازانه خود برای جذب 401هزار شهروند دائمی تازه تا سال 2021 دست یافته است.

کانادا قصد دارد در سال 2022 رکورد تازهی را برای مهاجرت به کانادا ثبت کند

این استان 100 کارآفرین خارجی را طی دو سال آینده از طریق برنامه کارآفرینی در انتاریو بخشی از برنامه نامزدی استانی انتاریو یا OINP که هدف آن جذب کارآفرینان و پر کردن خلاهای کسب و کار به وجود آمده در اقتصاد این استان در دوره همه گیری هستند، جذب خواهد کرد.

از هر کارآفرین خارجی انتظار می رود حداقل 200 هزار دلار در شرکت خود سرمایه گذاری کند تا کسب وکاری را در شهرهای این استان راه اندازی یا ایجاد کند.

در ده ماه اول سال 2021، انتاریو پذیرای 165 مقیم دائم تازه از طریق برنامه های کسب و کار استارت آپ و خوداشتغالی و 77 هزار و460 نفر دیگر از طریق تجربه کانادایی، پرستار خانگی، سیاست عمومی اقتصادی، اسکیل تریدز، مهاجرت اقتصادی نیروی کار، برنامه مهاجرتی منطقه ها روستایی و شاقتصادی بوده است.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 3 فروردین 1401 بروزرسانی: 3 فروردین 1401 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 2029

به "این استان در پی جذب مهاجران بیشتری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این استان در پی جذب مهاجران بیشتری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید