فرآیند انتقال قدرت از ترامپ به بایدن مسالمت آمیز خواهد بود!

به گزارش مجله دامپزشکی، به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، لری کادلو مشاور اقتصادی کاخ سفید روز دوشنبه در یک مصاحبه گفت که فرآیند انتقال قدرت از دونالد ترامپ به جو بایدن مسالمت آمیز خواهد بود.

فرآیند انتقال قدرت از ترامپ به بایدن مسالمت آمیز خواهد بود!

کادلو در این مصاحبه ای ویدئویی با روزنامه واشنگتن پست گفت: می دانم که انتقال مسالمت آمیز قدرت صورت خواهد گرفت.. نمی توانم پیش بینی کنم که [رئیس جمهور ترامپ] در مورد مراسم تحلیف چه خواهد کرد… این مسئله کاملاً به او بستگی دارد.

کادلو همچنین گفت که وی تا به امروز به برخی از دوستان قدیمی که برای فعالیت در دولت جو بایدن انتخاب شده اند- از جمله جرد برنشتاین که برای پیوستن به شورای مشاوران اقتصادی بایدن از او دعوت شده- تبریک گفته است.

این مقام کاخ سفید در ادامه گفت: همانطور که می دانید، رئیس جمهور همچنان در حال پیگیری قانونی راههای گوناگون برای ممانعت از چیزی است که به باور او و دیگران میزان قابل توجهی از تقلب انتخاباتی است.

این مشاور اقتصادی کاخ سفید در مصاحبه خود که با محور مسائل اقتصادی صورت گرفت، ادعا کرد که اقتصاد آمریکا در یک فرآیند بازیابی vشکل واقع شده است و گفت که دولت و قانونگذاران در حال دستیابی به توافقنامه ای برای ارائه یک بسته مشوق جدید جهت مقابله با تبعات اقتصادی ناشی از کرونا - از جمله کمک های دوران بیکاری، حمایت از کسب و کارهای کوچک در بحبوحه قرنطینه در برخی ایالت ها، حمایت از مدارس و همچنین هزینه های مرتبط با واکسیناسیون- هستند.

گفتنی است که دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا همچنان به اعتراض های خود نسبت به نتایج انتخابات سوم نوامبر ادامه می دهد و تا به امروز به طور رسمی از پذیرش شکست خود در این انتخابات سرباز زده است. هفته گذشته، ترامپ در سخنانی که به زعم خود مهمترین سخنرانی در زندگی او بوده است، جو بایدن رقیب دموکرات خود را به تقلب در انتخابات متهم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1399

به "فرآیند انتقال قدرت از ترامپ به بایدن مسالمت آمیز خواهد بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرآیند انتقال قدرت از ترامپ به بایدن مسالمت آمیز خواهد بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید