اخبار اقتصادی

محرومیت از تحصیل 5 میلیون دانش آموز به خاطر نداشتن موبایل

از همان روز های ابتدایی ورود کرونا به ایران و اجباری شدن آموزش از راه دور، سروکله اپلیکیشنی پیدا شد که مدت ها بود آموزش وپرورش دنبال راه اندازی آن بود. شبکه شاد، شبکه درون سازمانی وزارت آموزش و پرورش است که صرفا مختص پیغام رسانی دانش آموزان و معلمان طراحی...

5 مهر 1399

نوبخت زمان پرداخت فوق العاده ویژه کادر درمان را بیان کرد

سازمان برنامه و بودجه کشور، متعهد شد که از مهرماه ماهانه فوق العاده ویژه کرونا را به وزارت بهداشت بپردازد.

3 مهر 1399

اشتغالزایی با جزر و مد

نجلا درخشانی، کارشناسی ارشد بازسازی و احیا بناها و بافت های تاریخی در یادداشتی به معرفی خورها و آبشارهای گلی پرداخته که دستاورد جز ومد است و با جذب گردشگر می تواند گره بیکاری در سواحل خلیج فارس را باز کند.

31 شهریور 1399

خودکفایی به سبک عمه شیرین

عمه شیرین همه وقت خود را به آبادانی باغ کوچکش سپری کرده و در مغازه کوچک او از رب و مربا تا ترشی و سبزی خشک و تنقلات فروخته می شود که کار دست خود اوست.

29 شهریور 1399

بدهی به هتل، کار دست استقلال داد

تیم فوتبال استقلال به دلیل بدهی به یکی از هتل ها، نمی تواند اردو های خود را در این مجموعه برگزار کند.

28 شهریور 1399

خبرنگاران موانع کرونا در کارآفرینی و فراوری

مشهد- خبرنگاران- کارشناسان مالی در میزگردی با عنوان کارآفرینی، موانع فراوری و کرونا به تشریح شرایط کار و کارآفرینی در شرایط ناشی از شیوع کرونا پرداختند و راهکارهایی برای حمایت از کارآفرینان در این شرایط ارایه کردند.

27 شهریور 1399

خبرنگاران لاوروف: ایران از همه شرایط برای عضویت در سازمان شانگهای برخوردار است

مسکو - خبرنگاران - سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفت که ایران از همه شرایط برای عضویت در سازمان همکاری شانگهای برخوردار است.

25 شهریور 1399

جهت دسترسی بندر صیادی سلخ آسفالت شد

خبرنگاران/هرمزگان مدیر امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: به منظور تحقق دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای ادامه توسعه زیرساخت های جزیره، راستا دسترسی بندر صیادی روستای سلخ با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و 800 میلیون ریال آسفالت شد....

25 شهریور 1399

خبرنگاران فرماندار سقز: مهارت آموزی لازمه پیوند دانشگاه و بازار کار است

سنندج - خبرنگاران - فرماندار ویژه سقز گفت: مهارت آموزی لازمه پیوند دانشگاه و بازار کار است و باید خلا مهارتی در جامعه توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای و آموزشی پر گردد.

22 شهریور 1399

راهنمای خرید بهترین تخته وایت برد 2020

راهنمای خرید تخته وایت بردتخته وایت برد یکی از مرسوم ترین لوازم التحریر و ابزارهای ارائه برای انواع مقاصد آموزشی، تجاری، کاری و تفریحی است که با هزینه کم، امکان ارائه و پرزنت کردن ایده ها و طرح ها را بدون پیچیدگی ها و هزینه های دستگاه های دیجیتال فراهم...

21 شهریور 1399

ماموریت مریخی چینی ها، آماده پرتاب شد

ماموریت کاملا بومی چین موسوم به تیان ون-1(Tianwen-1) آماده پرتاب به سمت مریخ شد.

20 شهریور 1399

سید جلال حسینی: هزینه بازیکن خارجی را به ایرانی ها بدهید، با وجود کرونا برای فصل آینده برنامه ریزی کنند

قبل از عید سه درصد پرداختی داشتیم. یکسری مسائل هنوز وجود دارد، بازیکنان ما هم خیلی تلاش کردند، بازیکنان قهرمانی به دست آوردند اما حرف مالی نزدند. بهتر است هزینه خارجی ها را صرف بازیکنان ایرانی کنند.

20 شهریور 1399

کمبود منابع اقتصادی، مهم ترین مشکل فعلی صنعت برق است

تازه ترین نشست کمیسیون انرژی اتاق ایران روز گذشته با حضور همایون حائری معاون وزیر در امور برق و انرژی، علی شمس اردکانی رئیس کمیسیون اقتصاد کلان اتاق ایران، محمدرضا انصاری نایب رئیس اتاق ایران، حمیدرضا صالحی رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران، اعضای هیات...

16 شهریور 1399

خبرنگاران خانه موسیقی دشمن ما نیست

تهران- خبرنگاران- مدیرعامل انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران در نشست رسانه ای خود با اصحاب رسانه، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته با اشاره به همکاری های مشترک با خانه موسیقی و تفاهم نامه های اجرا شده گفت: خانه موسیقی دشمن ما نیست.

15 شهریور 1399

افزایش نابرابری درامدی در آمریکا، نرخ بیکاری 11 درصدی شد

خبرنگاران؛ الگوی مصرف دهک های پایین درآمدی آمریکا تحت تاثیر کرونا تغییر کرده است.

13 شهریور 1399

دولت جدید فرانسه، وزیران زن بیشتر از مردان (

17 وزیر دولت جدید فرانسه، خانم و 15 عضو دولت هم آقا هستند.

13 شهریور 1399

عاشقانه های یک زوج وفادار

به مهوش وقاری تلفن کردم تا درباره زندگی مشترک با او صحبت کنم و وفاداری زن و مرد به یکدیگر و این که بانک عاطفی زن و شوهرها باید چقدر قوی باشد که پشتوانه هم باشند و سال ها زیر یک سقف زندگی نمایند و هر دو احساس رضایتمندی از این زندگی داشته باشند.

12 شهریور 1399

گزینه های جانشینی پراید؛ شاه مرده بازار خودرو

خبرنگاران: گرانی بیداد می نماید و خودروسازان هم آن توان فنی و اقتصادی را که در برند های خارجی سراغ داریم، برای فراوری یک محصول جانشین ندارند؛ بنابراین پراید خواهد مرد. پرونده این اتومبیل کره ای با انبوهی از اتهامات و انبوهی از مزایا و معایب در نیمه اول...

10 شهریور 1399

3 استراتژی اصلی وزارت راه برای مسکن

خبرنگاران : معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: جداسازی بازار سرمایه گذاری از بازار مصرف، موضوع اجاره و همچنین افزایش فراوری مسکن سه موضوع محوری و استراتژیک وزارت راه و شهرسازی است.

9 شهریور 1399

گوگل مجبور شد برای بازنشر محتوای ثالث پول بدهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسین ایج، گوگل از سال ها قبل به وسیله بخش اخبار خود و بعضی پلتفرم های وابسته دیگر اخبار و مطالب سایت های دیگر را بازنشر می نماید، اما پولی از این بابت به تولیدکنندگان اصلی محتوا نمی پرداخت و مدعی بود با این کار به بیشتر دیده...

9 شهریور 1399
تعداد: (330)