یوسف تیموری: آثار طنز امروز حال و هوای سابق را ندارند

به گزارش مجله وتورلد، بازیگر سریال زیر آسمان شهر گفت: امروز بعضی طعنه ها و کنایه های طنز فیلم ها، جذابیت را از این آثار می گیرند.

یوسف تیموری: آثار طنز امروز حال و هوای سابق را ندارند

یوسف تیموری بازیگر نام آشنای تلویزیون که چهره او با مجموعه های تلویزیونی پرطرفدار همچون زیر آسمان شهر، کوچه اقاقیا، قطار ابدی، برای آخرین بار و ... در فکر مخاطب حک شده است، درباره شرایط فعلی سینما گفت: در حال حاضر همه مردم دنیا درگیر ویروس کرونا هستند. پس اگر بگوییم تعداد سینما ها باید بیشتر گردد یا هر مورد دیگر، عملاً فایده ای ندارد. فعلاً باید منتظر بمانیم تا کرونا تمام و بعد از آن تصمیم های نو گرفته گردد.

وی در مورد آثار کمدی فعلی سینما اظهار کرد: آثار طنز امروز حال و هوای سابق را ندارند. در گذشته تعدادی از هنرمندان که همدیگر را می شناختند، با هم کار می کردند. حالا همین افراد با هنرمندان نسل نو کار می نمایند. به نظرم باید هماهنگی بین بازیگران و آثار بیشتر گردد و مردم بر این باور نباشند که هنرمندان دوره ما فرق داشتند. از طرفی با محتوای قوی و رنگ و لعاب اثر می توان حال و هوای قبل را به آثار طنز برگرداند.

بازیگر فیلم شهربانو با بیان اینکه امروز بعضی از طعنه ها و کنایه های طنز فیلم ها کارایی ندارند، گفت: این کنایه ها جذابیت فیلم را می گیرند و تاریخ مصرف به اثر می دهد. قطعاً باید مسائل جامعه به زبان طنز نقد گردد، اما در کشور ما وقتی نقد ها جهت پیدا می نمایند، موضوع اصلی فیلم از بین می رود. به اعتقاد من یا کاملاً باید مسائل را نقد کنیم و یا صرفاً اثری کمدی بسازیم.

منبع: همگردی
انتشار: 7 مرداد 1400 بروزرسانی: 7 مرداد 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1767

به "یوسف تیموری: آثار طنز امروز حال و هوای سابق را ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوسف تیموری: آثار طنز امروز حال و هوای سابق را ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید