پشت پرده بازداشت کمدین معروف چه بود؟

به گزارش مجله وتورلد، خبرنگاران : در روزهای گذشته استوری یک اینفلوئنسر اینستاگرامی درباره مشکل قلبی و مراجعه اش به بیمارستان قلب رجایی تهران، جنجال های زیادی به پا کرد.

پشت پرده بازداشت کمدین معروف چه بود؟

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش به نقل از تسنیم، در روزهای گذشته استوری یک اینفلوئنسر اینستاگرامی درباره مشکل قلبی و مراجعه اش به بیمارستان قلب رجایی تهران، جنجال های زیادی به پا کرد.

علی صبوری چند روز پیش در استوری خود از مراجعه به بیمارستان قلب رجایی تهران و عدم رسیدگی پزشکان نوشته بود. دربخشی از این استوری نوشته شده است: ده ساعت قبل از سال تحویل حمله قلبی به من دست داد و به بیمارستان قلب رجایی رفتم. به اورژانس رسیدیم اما تریاژ نبود. چند دقیقه در آن حال بد معطل شدم و فشارم 16 روی 9 بود اما گفتند نرمال است؛ من را به پذیرش فرستادند و گفتند برو نوار قلب بگیر و آنجا هم معطل شدم. یک ساعت گذشت و من دردم بیشتر شد و شوک بهم دست داد و حمله کردم به سمت دکتر که چرا رسیدگی نمی کنی؟

در پی این استوری جنجالی، به سراغ پزشکی رفتیم که در روز مذکور در این بیمارستان حاضر بوده است.

دکتر امیرحسین علیان، رزیدنت سال دو بیمارستان قلب شهید رجایی در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران پویا؛ با بیان این که در 30 اسفند 99 کشیک بیمارستان بوده ام گفت: صحبت های علی صبوری مبنی بر اینکه او بدحال بوده ادعای خود ایشان است اما ما تأیید نمی کنیم که ایشان بیمار قلبی بوده یا حمله قلبی به او دست داده است.

وی اضافه نمود: علی صبوری با شکایت مشکل قلبی به بیمارستان مراجعه کرد و توسط تریاژ بیمارستان و همکاران پرستار ویزیت شد. اولین اقدامات ما در اورژانس، تریاژ بیمار است و بر اساس حرف های بیمار نمی توانیم قضاوتی درباره بدحال بودن بیمار داشته باشیم و ابتدا باید سطح تریاژ بیمار تعیین گردد زیرا تمام بیمارانی که به اورژانس مراجعه می نمایند این نظر را دارند که نسبت به سایر بیماران بدحال تر هستند. طبق قوانین بیمارستان و دستور وزارت بهداشت ابتدا علی صبوری توسط تریاژ ویزیت و سطح سه تریاژ برای او در نظر گرفته شد. در سطح یک و دو تریاژ، بیماران بسیار بدحال و نیازمند اقدامات اورژانسی هستند اما سطح سه تریاژ، مربوط به بیمارانی است که نیازمند آنالیز سرپایی و ویزیت پزشک متخصص هستند و تا یک ساعت و نیم آینده فرصت داریم که شرایط آنها را آنالیز کنیم.

وی ادامه داد: سطح سه تریاژ برای آقای صبوری در نظر گرفته شد و در صف آنالیز بود اما او این ادعا را داشت که باید سریعتر به او رسیدگی گردد؛ به دلیل شرایط کرونا و ایام نوروز که منجر به شلوغی بیمارستان شده است، در ابتدا طبق پروتکل ها و نوبت دهی لازم بود به بیماران بدحال رسیدگی گردد. من در حال ویزیت بیماران بدحال بودم که آقای صبوری بدون اینکه اجازه بدهد من او را ویزیت کنم آغاز به فحاشی و داد و بیداد کرد و گفت که من الان فیلمتان را در اینستاگرام می گذارم.

رزیدنت بیمارستان قلب رجایی توضیح داد: در همین زمان او به من که در حال معاینه بیمارم بودم حمله ور شد و درگیری فیزیکی ایجاد شد و انتظامات بیمارستان وارد اتاق من شد و او را از من جدا کرد. علی صبوری به تهدید من پرداخت و با توجه به فریادهایی که در بیمارستان بر سر من می کشید، نمی توانست بیمار اورژانس قلبی حساب گردد زیرا بیماران اورژانس قلبی عملاً توان این را ندارند که با پزشک و انتظامات درگیر گردد!

این پزشک در پاسخ به این ادعای مطرح شده در فضای مجازی درباره علت ایجاد مشکل قلبی برای علی صبوری، بیان داشت: من به عنوان کادر درمان حق افشای اطلاعات مربوط به بیماران را ندارم و به لحاظ اخلاق پزشکی این کار درست نیست اما علی صبوری حتی اجازه صحبت کردن و ویزیت شدن توسط من را نداد و در حالت عادی و طبیعی نبود.

بر اساس اطلاعاتی که به دست تسنیم رسیده است با حضور ماموران کلانتری 145 ونک، علی صبوری به مقر کلانتری انتقال یافت، سپس کادر درمان و مسئولان بیمارستان شهید رجایی از علی صبوری شکایت کردند که وی انتها با صدور قرار قانونی توسط مقام قضائی آزاد شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 3 خرداد 1400 بروزرسانی: 3 خرداد 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1658

به "پشت پرده بازداشت کمدین معروف چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده بازداشت کمدین معروف چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید