تراکتور: استوکس مسائل اخلاقی و حاشیه ای در تبریز داشت!

به گزارش مجله وتورلد، معاون حقوقی باشگاه تراکتور گفت: استوکس به یک تیم ترکیه ای رفت و ITC موقت گرفت. ما مجبور شدیم هم از استوکس و هم از باشگاه ترکیه ای که او را به خدمت گرفته شکایت کنیم چون این پرونده شامل سه ضلع است کمی طول می کشد تا پاسخ ما را بدهند.

تراکتور: استوکس مسائل اخلاقی و حاشیه ای در تبریز داشت!

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت تراکت ریسو از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

روزنامه خبرورزشی: مصطفی کاراندیش درباره شرایط باشگاه تراکتور بعد از جریمه 800هزار یورویی و محرومیت از دو پنجره نقل وانتقالات با رای فیفا به دلیل عدم پرداخت مطالبات کوین کنستانت گفت: باید درباره این موضوع شفاف سازی گردد که محرومیتی شامل حال تراکتور نیست بلکه تنها در کمیته بدوی فیفا چنین موضوعی مطرح شده است. اگر دفاعیه ای انجام نمی دادیم حکم قطعی صادر می شد و باید به جریمه و محرومیت تن می دادیم.

معاون حقوقی باشگاه تراکتور اضافه نمود: رای اعلام شده قطعی نیست. اعتراض خودمان را به فیفا ارسال می کنیم. هنوز گردش کار مربوط به این رای در اختیارمان قرار نگرفته است تا بتوانیم درباره بند به بند آن، دفاعیات دقیق خود را ارسال کنیم.

وی درباره غیبت کوین فورچونه در تمرینات تیم و درخواست این بازیکن برای دریافت رضایتنامه اش تاکید نمود: این بازیکن غیبت دارد. احساس کردیم فورچونه دنبال سوء استفاده از بندهای اقتصادی قراردادش است. به همین خاطر به موقع تمام حقوقش را به حسابی که اعلام نموده بود، واریز می کردیم. او سه روز زودتر از زمان تعطیلات زمستانی تیم از ایران خارج شد.

کاراندیش توضیح داد: فورچونه خاطرنشان کرد مصدوم هستم و بیماری دارم. از وی خواستیم پفراینده پزشکی اش را برایمان ارسال کند اما تنها یک برگه معمولی فرستاد که هیچ سندیتی نداشت. نمی دانیم آن برگه که به امضای پزشک عمومی رسیده بود را واقعاً از کجا و به چه علتی دریافت نموده بود. هرگونه بیماری و آسیب دیدگی باید مورد تایید کادر پزشکی تیم قرار بگیرد که درباره این بازیکن چنین اتفاقی رخ نداد.

وی درباره پفراینده های حقوقی باشگاه تراکتور در فیفا تاکید نمود: در پفراینده فورچونه، آنتونی استوکس و لی اروین، طرح دعوی کردیم و می خواهیم از حق و حقوق خودمان دفاع کنیم.

کاراندیش درباره پفراینده استوکس اضافه نمود: درباره استوکس خیلی صحبت شده است. او و اروین بدون رضایت باشگاه تصمیم به جدایی گرفتند. استوکس بارها رفتارهای غیرحرفه ای کرد؛ او در شهر تبریز مسائل اخلاقی و حاشیه ها فراوان ایجاد نموده بود و با توجه به غیبت هایش نیز تصمیم گرفتیم که از او شکایت کنیم.

وی یادآور شد: استوکس به یک تیم ترکیه ای رفت و ITC موقت گرفت. ما مجبور شدیم هم از استوکس و هم از باشگاه ترکیه ای که او را به خدمت گرفته شکایت کنیم چون این پفراینده شامل سه ضلع است کمی طول می کشد تا پاسخ ما را بدهند.

معاون حقوقی تراکتور درباره اینکه آیا قراردادهای مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی به دلار بسته شده، تاکید نمود: قرارداد این سه نفر را ندیدم. ما هیچ مسئله ای با این بازیکنان نداشتیم و طبیعی است که فرایند خوب فعلی را ادامه دهیم. اهل این موضوع هم نیستم که داخل پفراینده ها سَرک بکشم. اگر موردی پیش بیاید به جزئیات قرارداد ورود می کنم اما فکر نمی کنم رقم قراردادهای آن ها دلاری و ارزی باشد!

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 803

به "تراکتور: استوکس مسائل اخلاقی و حاشیه ای در تبریز داشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتور: استوکس مسائل اخلاقی و حاشیه ای در تبریز داشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید