بازگشت جداگانه مهاجم پرسپولیس به ایران منتفی شد

به گزارش مجله وتورلد، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مهدی مهدی خانی که با کوشش های اجرا شده، قرار بود امشب (دوشنبه) به تهران بازگردد با توجه به آخرین تصمیم گیری در تاجیکستان می ماند تا پس از بازی فردا سه شنبه با تیم به تهران برگردد.

بازگشت جداگانه مهاجم پرسپولیس به ایران منتفی شد

مهدی مهدیخانی در اولین تمرین پرسپولیس در تاجیکستان که در استادیوم محل برگزاری مسابقه هم انجام شد دچار آسیب و شکستگی دوبل از ناحیه ساعد دست گشت.

با کوشش های کادر مدیریتی و سرپرستی باشگاه، قرار بود این بازیکن بعد از این آسیب، با سرعت به تهران منتقل شود. این برنامه پس از اقدامات پزشکی و آتل بندی خوب روی دست این بازیکن و اعلام فاصله یک هفته ای تا 10 روزه بین آتل بندی و جراحی با تغییراتی روبه رو شد تا این بازیکن امکان ادامه حضور در کنار تیم را داشته باشد.

در ادامه با پیگیری افشین پیروانی مدیرتیم و با توجه به تعداد پایین پروازها به مقصد تهران، قرار شد این بازیکن امشب دوشنبه به کشور بازشود. این برنامه هم پس از آن که معین شد مهدیخانی باید نزدیک به 12 ساعت را در یکی از فرودگاه های کشور ثالث سپری کند، منتفی شد.

به این ترتیب، این بازیکن در اردوی سرخپوشان ماند و بعد از بازی فردا شب، همراه تیم با پرواز اختصاصی به تهران بر می شود. با هماهنگی انجام شده، قرار بر این شده است که او بلافاصله پس از بازگشت بستری شود و تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس، پیش از این، زمان سه تا چهار هفته را برای طول درمان این آسیب دیدگی اعلام نموده بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 شهریور 1400 بروزرسانی: 24 شهریور 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1827

به "بازگشت جداگانه مهاجم پرسپولیس به ایران منتفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت جداگانه مهاجم پرسپولیس به ایران منتفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید