ایران عصرها هم خبر دارد

به گزارش مجله دامپزشکی، روزنامه ایران به دلیل ارتباط بیشتر با مخاطبان و پوشش کامل تر اخبار، به مدت 10 روز است که روزنامه ای عصرگاهی را به صورت الکترونیکی منتشر می نماید.

ایران عصرها هم خبر دارد

جواد دلیری ـ سردبیر روزنامه ایران ـ در گفت وگو با مجله دامپزشکی در شرح دلایل انتشار نسخه عصرگاهی این روزنامه، اظهار کرد: ما احساس کردیم خلاء هایی در حوزه اطلاع رسانی در طی روز وجود دارد و از آنجا که اغلب روزنامه های صبح گاهی به اتفاقات 24 ساعته گذشته می پردازند، مخاطبان ما در روزنامه ایران نمی توانند اخبار عصرگاهی را از ما دریافت نمایند؛ به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا عصرها نسخه ای را به صورت الکترونیکی منتشر کنیم.

او در ادامه به گسترش رسانه های اجتماعی و افزایش تاثیر آنها در انتشار سریع اخبار اشاره و اعلام کرد: همچنین تصور ما این بود که با توجه آنلاین شدن فضای خبری، با انتشار نسخه الکترونیک عصرگاهی می توانیم آن بخش از مخاطبان که به هر دلیلی نمی توانند با نسخه چاپی ارتباط برقرار نمایند را جذب کنیم.

سردبیر روزنامه ایران با اشاره به فعالیت های مجازی روزنامه ایران در قالب گروه گرا (کارهای تصویری و فیلم) و سایت آنلاین و ... یادآور شد: در بخش آنلاین روزنامه برنامه هایی دیگری را در نظر گرفته ایم که پس از آماده شدن زیرساخت های لازم امکان اجرایی شدن آنها فراهم می گردد. همچنین به زودی روزنامه الکترونیکی در سایت روزنامه و ایران انلاین به صورت کاربردی تر قرار می گیرد. هرچند اکنون روی سایت وجود دارد.

دلیری همچنین درباره بازخورد مخاطبان نسبت به نسخه عصرگاهی روزنامه ایران، گفت: مخاطب به نسخه اینترنتی عصرگاهی روزنامه عادت ننموده است و هنوز نمی توان از بازخورد دقیق و معین مخاطبان سخن گفت. اما به طور کلی بازخوردها و نظرات خوبی را از سوی همکارانمان دریافت نموده ایم. امیدواریم به مرور با کامل تر شدن طرح و کاهش شباهت های میان نسخه صبح و عصر، بتوانیم نظر مخاطبان را نیز جذب کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 62

به "ایران عصرها هم خبر دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران عصرها هم خبر دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید