اقدام موفقیت آمیز هنگ کنگ برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

به گزارش مجله دامپزشکی، دولت محلی هنگ کنگ به مسافران ورودی به این کشور دستبند الکترونیک می زند و آنها را به مدت 2 هفته در قرنطینه نگه می دارد.

اقدام موفقیت آمیز هنگ کنگ برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از عصر ایران، دولت محلی هنگ کنگ به رغم مجاورت با چین و مراودات گسترده با این کشور تا به امروز در کنترل و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا پیروز عمل نموده است.

دولت محلی هنگ کنگ اعلام نموده به همه مسافران ورودی به این کشور یک دستبند الکترونیک می زند تا در دوران 2 هفته ای قرنطینه تردد آنها را کنترل کند.

این دستبند به یک اپلیکیشن متصل است و خروج فرد را از مکان قرنطینه به مرکز کنترل گزارش می نماید.

دولت هنگ کنگ همه افراد ورودی به این شبه جزیره را تا 2 هفته در قرنطینه نگه می دارد تا از عدم ابتلای آنها به کرونا ویروس اطمینان یابد. طی این مدت قرنطینه، افراد ورودی به هیچ وجه مجاز به تماس با دیگران و خروج از مکان قرنطینه نیستند.

این اقدام پس از آن صورت گرفت که بنا به اعلام مقامات هنگ کنگ از 57 مورد مثبت کرونا ویروس در این منطقه، 50 نفر آنها از مسافران هنگ کنگی و غیرهنگ کنگی واردشده از خارج بوده اند.

دولت محلی هنگ کنگ به رغم مجاورت با چین و مراودات گسترده با این کشور تا به امروز در کنترل و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا پیروز عمل نموده و آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این منطقه خودمختار چین از ده ها نفر فراتر نرفته است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 901

به "اقدام موفقیت آمیز هنگ کنگ برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام موفقیت آمیز هنگ کنگ برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید