استاندار مازندران: اقدامات امیدبخشی توسط پست بانک ایران در توسعه خدمات بانکی در روستاها اجرا شده است

به گزارش مجله دامپزشکی، احمد حسین زادگان استاندار مازندران در نشست با سیدابوالحسن موسوی مدیرشعب پست بانک استان ضمن تبریک 25مین سال بانک گفت: اقدامات امیدبخشی توسط این بانک در توسعه خدمات بانکی در روستاها صورت گرفته که شایسته تقدیر است.

استاندار مازندران: اقدامات امیدبخشی توسط پست بانک ایران در توسعه خدمات بانکی در روستاها اجرا شده است

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران، وی اضافه نمود: براساس گزارش های موجود، این بانک در بحث شفافیت مالی، رتبه اول را در کشور کسب نموده که اقدام مناسبی بشمار می رود و موجب افزایش اعتماد مردم به مجموعه و سیستم بانکی به ویژه پست بانک ایران شده است.

حسین زادگان با اشاره به اینکه پست بانک ایران به جهت ارائه خدمات بانکی موجب تحول و رفاه روستائیان شده است عنوان نمود: توسعه روستاها یک اولویت محسوب می گردد که این بانک می تواند در تحقق این مهم تاثیرگذار باشد.

وی توضیح داد: افزایش خدمات بانکی در شعب و باجه های بانکی روستائی قابل توجه است. بنحوی که براساس آمار تا به امروز به 61 هزار نفر تسهیلات اعطا شده که عموماً متقاضیان روستائی است و بیانگر اولویت دادن پست بانک ایران به روستاها، مناطق محروم و توسعه ضریب اشتغال در این مناطق بوده است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه توسعه، فراوری و اشتغال روستایی نیازمند نقش آفرینی بیش از پیش پست بانک ایران بعنوان بانک تخصصی در روستاها است اعلام نمود: ایجاد و بهره برداری باجه های بانکی در روستاها و مناطق محروم علاوه بر ایجاد اشتغال سبب توسعه مالی و به تبع آن توسعه فرهنگی و اجتماعی در روستاها و اعطای تسهیلات خرد توسط این بانک و همچنین منجبر به تحول در روستاها و افزایش فراوریات نهادهای کشاورزی و صنایع وابسته به آن می گردد.

وی در خاتمه تأکید کرد: نگاه استانداری، نگاه توسعه ای است و امیدوارم با همکاری اداره کل امور روستائی و شوراهای اسلامی استانداری و همچنین پست بانک ایران شاهد افزایش رفاه و توسعه روستاها در استان مازندران باشیم.

موسوی نیز در این نشست ضمن قدردانی از حمایت های استانداری، گزارشی از فرایند فعالیت و عملکرد شعب و باجه های روستائی، تسهیلات اشتغال زا به ویژه در مناطق محروم و روستائی، توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، طرح های حمایتی از فراوریکنندگان کالا و خدمات ازجمله طرح مروارید کارت، استقرار بیش از 75درصد دستگاه خودپرداز و خاتمهه های فروش پست بانک ایران در مناطق محروم و روستائی ارائه و خواهان انتقال تمامی حساب های دهیاری ها به این بانک شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1448

به "استاندار مازندران: اقدامات امیدبخشی توسط پست بانک ایران در توسعه خدمات بانکی در روستاها اجرا شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار مازندران: اقدامات امیدبخشی توسط پست بانک ایران در توسعه خدمات بانکی در روستاها اجرا شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید