خودرو

میزان مالیات خانه های اعیانی و خودروهای لوکس تعیین شد

کمیسیون تلفیق مجلس مصوب نموده که واحدهای مسکونی و انواع خودروهای سواری و وانت دوکابین واقع در ایران در سال 99 و 98 مشمول مالیات بر دارایی سالانه شوند.

3 اسفند 1398

خانه دوست کجااست؟ زیباترین نقطه جهان (

راننده جیپ ها افراد محلی هستند و جهت را به خوبی می شناسند پس به هیچ عنوان نگران نباشید. از نظر نگارنده کلی هم هیجان انگیز است.

2 اسفند 1398

امدادگران جان 3 نفر گرفتار در آتش سوزی را نجات دادند

رئیس سازمان آتش نشانی کرمانشاه گفت: در آتش سوزی عصر امروز در شهرک حافظیه 3 نفر از ساکنین ساختمان متخصصین در آتش سوزی در ساختمان حبس بودند که با کوشش آتش نشانان پیدا کردند.

30 بهمن 1398

مذاکرات با اروپایی ها برای سوخت رسانی به کشتی های ایران

مدیر بازرگانی شرکت ملی نفتکش از سفر مقامات شرکت های بزرگ بین المللی از انگلیس، نروژ، سوئد، ایتالیا، چین، کره، تایوان و هند به ایران و ملاقات و مذاکره آنها برای ازسرگیری همکاری ها اطلاع داد و گفت: مذاکراتی با اروپایی ها برای سوخت رسانی شناور داشته ایم....

28 بهمن 1398

نجار: موافقت رهبری با اختصاص 40 هزار میلیارد ریال برای فاضلاب اهواز

رییس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به توجه رهبر معظم انقلاب و دولت نسبت به شرایط خوزستان گفت: پیرو نامه وزیر کشور به رهبر معظم انقلاب، ایشان با اختصاص 40 هزار میلیارد ریال برای ساماندهی شرایط آب و فاضلاب اهواز موافقت کردند.

20 بهمن 1398

پرینترهای سه بعدی بومی رقیب نمونه های اروپایی شد

یک شرکت دانش بنیان توانسته با اتکا به توان و دانش بومی به فراوری چند مدل از پرینترهای سه بعدی دست پیدا کند.

18 بهمن 1398

بهترین مقاصد اروپایی در زمستان کجاست ؟

در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره بهترین مقاصد اروپایی در زمستان سخن خواهیم گفت. پس اگر تصمیم به سفر در فصل زمستان را دارید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

18 بهمن 1398

نکاتی که در هنگام سفر با بچه ها باید رعایت کرد

آیا دلتان برای استراحت و سفر تنگ شده، اما نگران مسافرت رفتن با کودک دلبندتان و دشواری های آن هستید؟ معمولاً فکر سفر با بچه ها برای همه نگران کننده است چرا که وقتی با کودک خود سفر می کنید ممکن است با شرایط جدیدی روبرو شوید که قبلاً با آن روبرو نشده اید....

16 بهمن 1398

معرفی فرودگاه پیزا در ایتالیا

فرودگاه پیزا | Pisa Airport در ایتالیاشهر پیزا در ایتالیا، همه ما را یاد برج کج معروف پیزا می اندازد، برجی که تبدیل به نماد شهر شده و از معروف ترین جاذبه های دنیاست. پیزا در ناحیه توسکانی ایتالیا جاذبه های تماشایی زیادی دارد و خیلی از گردشگران برای ورود به این...

10 بهمن 1398

تکیه بر شرکت های دانش بنیان و توان داخلی در شرایط تحریم

خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: در شرایط تحریمی که کشور با آن روبرو شده به شرکت های دانش بنیان و توان داخلی تکیه نموده ایم و همچنین تعامل بسیار خوبی را نیز با دانشگاه ها داریم.

8 بهمن 1398

تصمیمات متناقض اسلام آباد؛ سفر قریب الوقوع عمران خان به مالزی

در حالیکه حدود سه هفته از لغو سفر برنامه ریزی شده عمران خان به مالزی تحت فشار عربستان می گذرد، دولت اسلام آّباد از سفر قریب الوقوع وی اطلاع داد.

28 دی 1398

بازگشایی پیست اسکی سپیدان در استان فارس

پیست بین المللی پولادکف سپیدان برای علاقه مندان بازگشایی شد.

27 دی 1398

الرشید: سرکوبگری عربستان در سایه سکوت آمریکا ادامه دارد

مضاوی الرشید از چهره های مخالف سرشناس رژیم سعودی از تداوم سرکوبگری در عربستان در سایه زمامداری بن سلمان و سکوت آمریکا اطلاع داد.

24 دی 1398

با 10 تا از گران قیمت ترین ساختمان های دنیا آشنا شوید

معیارهای بیشماری وجود دارند که ما با استفاده از آنها به جمع آوری فهرستی از تمام ساختمان ها و پروژه های قابل توجه در سراسر دنیا می پردازیم. این بارحدس می زنیم که فهرستی از 10 مورد از گران قیمت ترین ساختمان ها در دنیا موضوع جالب توجهی خواهد بود ، بنابراین...

23 دی 1398

چالش فولکس واگن با هزینه نجومی توسعه فناوری خودران

با وجود آن که توسعه فناوری های مرتبط با سیستم های خودران، در ابتدا جذاب و منحصر به فرد به نظر می رسید، اما به تدریج بعد منفی تحقیق و توسعه بر روی این فناوری ها، یعنی هزینه زیاد، گریبان گیر خودروسازان شده است. به تازگی فولکس واگن اعلام نمود به دنبال یک شریک...

15 دی 1398

نمی توان با وارونگی دما مقابله کرد

عضو شورای شهر تهران گفت: وارونگی دما یک پدیده طبیعی است، به همین دلیل خیلی نمی توان با آن مقابله کرد.

14 دی 1398

سمینار بازار های سنگ ایران در ورونا ایتالیا برگزار می گردد

رئیس نمایشگاه سنگ ورونا ایتالیا گفت: ماه آینده سمیناری در ایتالیا با موضوع بازارهای ایران برگزار می گردد تا پس از آنالیز های لازم جدیدترین فنّاوری سنگ ایتالیا وارد ایران گردد.

12 دی 1398

نگرانی جورج بوش از دوران بی ثباتی آمریکا

جورج بوش پسر اظهار کرد، آمریکا هم اکنون در دورانی بی ثبات به سر می برد.

9 دی 1398

گزارش سازمان ملل: اردن، ترکیه و امارات تحریم تسلیحاتی لیبی را نقض نموده اند

یک گزارش محرمانه سازمان ملل نشان می دهد که اردن، ترکیه و امارات قطعنامه این سازمان در مورد تحریم تسلیحاتی لیبی را نقض نموده اند.

8 دی 1398

تغییر ساعت دیدار ماشین سازی و ذوب آهن

ساعت دیدار تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز و ذوب آهن اصفهان تغییر کرد.

5 دی 1398
تعداد: (74)