گوگل یک شرکت هوش مصنوعی انگلیسی را رسما وارد مجموعه خود کرد

به گزارش مجله دامپزشکی، شرکت گوگل خاتمه شرکت مراقبت های بهداشتی مبتنی بر هوش مصنوعی DeepMind را که در سال 2016 خریده بود به مجموعه رسمی فعالیت های خود افزود.

گوگل یک شرکت هوش مصنوعی انگلیسی را رسما وارد مجموعه خود کرد

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این شرکت با مبلغ 400 میلیون پوند (500 میلیون دلار) خریداری شد.DeepMind Health اکنون به طور رسمی بخشی از سیستم مراقبت های بهداشتی اختصاصی گوگل است که به ریاست دیوید فاینبرگ مدیر بخش مراقبت های بهداشتی گوگل عمل می نماید.

این ادغام بخشی از برنامه جنجالی سلامتی گوگل است. برنامه ای که یک سرویس هوش مصنوعی است که به پزشکان متخصص یاری می نماید تا بیماران تحت کنترل خود را بهتر درمان نمایند. این تغییر به این معنی است که DeepMind Health ، واحدی که در بهبود مراقبت های پزشکی از استفاده از هوش مصنوعی متمرکز است ، اکنون بخشی از بخش مراقبت های بهداشتی اختصاصی گوگل است.

دومینیک کینگ، مدیر کلینیکی DeepMind ، ضمن اعلام این تغییر در یک وبلاگ طی روز چهارشنبه گفت راهنمایی این تیم را از لندن ادامه خواهد داد. حدود 10 ماه زمان لازم بود تا این ادغام اتفاق بیفتد.یک منبع مطلع در خصوص این موضوع گفت: گوگل قصد داشت کنترل بیشتری بر بخش DeepMind داشته باشد و در نتیجه روی مدیران نیز اعمال نفوذ بیشتری داشته باشد. اساساً DeepMind به عنوان یک سازمان تحقیقاتی کار می نماید و گوگل متمرکز بر بازاریابی یافته های خود است.

ابعد مهم این ادغام انگلیسی بودن این شرکت است چرا که سیستم DeepMind با سیستم بهداشت و درمان و بودجه انگلیس ، NHS ، تحت Google Health ادامه پیدا نموده است. مشارکتهای فعلی NHS با DeepMind شامل بیمارستان چشم مورفیلدز است که برای تشخیص بیماریهای چشم فعالیت می نماید.

منبع: انتخاب
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 371

به "گوگل یک شرکت هوش مصنوعی انگلیسی را رسما وارد مجموعه خود کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل یک شرکت هوش مصنوعی انگلیسی را رسما وارد مجموعه خود کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید