چین، به کمک رهبر کره شمالی شتافت

به گزارش مجله دامپزشکی، ایسنا نوشت: چین یک تیم پزشکی برای بهبودی کیم جونگ اون به کره شمالی اعزام کرد.

چین، به کمک رهبر کره شمالی شتافت

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور جهان دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

اخیراً برآورد هایی در مورد شرایط سلامت کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی مبنی بر آنکه وی تحت عمل جراحی قرار گرفته به وجود آمده است و گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد چین برای کیم جونگ اون یک تیم پزشکی را به کره شمالی اعزام کرده است.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک اخیراً برآورد هایی درباره شرایط سلامت کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی مبنی بر آنکه وی تحت عمل جراحی قرار گرفته به وجود آمده است و گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد چین برای کیم جونگ اون یک تیم پزشکی را به کره شمالی اعزام کرده است.

چین اعلام کرده است که یک تیم متشکل از کارشناسان پزشکی را برای ارائه مشاوره به کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی اعزام کرده است. بنابر گزارش ها، یک هیئت اعزامی به رهبری یکی از اعضای ارشد گروه بین الملل حزب کمونیست چین، پکن را به مقصد کره شمالی ترک کرده است.

منابع اطلاعاتی گزارش داده اند که این دیدار پیش بینی شده از جانب هیئت اعزامی چینی به دلیل گزارش های متناقض از شرایط سلامتی کیم جونگ اون صورت می گیرد.

پیش از این دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا ادعاهای مربوط به شرایط سلامت کیم جونگ اون را نادرست و اشتباه توصیف کرده و مدعی شده بود که وی شنیده است آن ها از اسناد و مدارک قدیمی استفاده کرده اند و برای شرایط سلامت اون ابراز امیدواری کرده و گفت که امیدوارم حال او خوب باشد.

کنگ مین سوک، سخنگوی نهاد ریاست جمهوری کره جنوبی نیز در همین رابطه اظهار کرده است: ما هیچ چیزی برای تأیید کردن نداریم و متوجه هیچ فعالیت غیرعادی و یا غیرمنتظره ای در کره شمالی نشده ایم.

پیونگ یانگ با پکن روابط دیپلماتیک گرمی دارد و چین از اقتصاد این کشور حمایت می کند و در میان تحریم های سازمان ملل متحد، نیازهای اساسی این کشور را تأمین می کند.

برآورد ها درباره شرایط سلامت کیم جونگ اون در اوایل ماه آوریل پس از آن آغاز شد که رهبر کره شمالی در جشن تولد پدربزرگش، که یکی از مهمترین تعطیلات کشور است، شرکت نکرد. پیونگ یانگ به صورت رسمی هیچ گونه اظهار نظری درباره شرایط سلامت رهبر کره شمالی نکرده است، در حالی که غیبت رهبر کره شمالی در محافل عمومی به شایعات متعدد درباره شرایط سلامت وی دامن زده است.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1000

به "چین، به کمک رهبر کره شمالی شتافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین، به کمک رهبر کره شمالی شتافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید