پیشکسوت جنجالی استقلال این بار به وزیر ورزش گیر داد!

به گزارش مجله دامپزشکی، مهدی فنونی زاده در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال و عملکرد آبی پوشان طی هفته های اخیر، گفت: استقلال از نظر من نتایج خوبی گرفته، اما خوب بازی نمی کند البته همه این ها دلیل دارد، چون سرمربی دیر انتخاب شده و در آن زمان همه به دنبال انتخاب یک مربی بودند. تیم بدنسازی خوبی نکرد، چون فرصت نداشت و همه این ها باعث شده تا شاید استقلال از نظر کیفی شرایط خوبی نداشته باشد، اما نتایج بد نبوده و تیم در بالای جدول قرار گرفته است. الان تیم اختلاف زیادی با صدر جدول ندارد، اما کادر فنی زمان داشته باشد شرایط فرق می کند.

پیشکسوت جنجالی استقلال این بار به وزیر ورزش گیر داد!

وی اضافه نمود: چند روز پیش با دوستانم صحبت می کردم و به هم می گفتیم اگر محمود فکری سرمربی این تیم نباشد، چه کسی می تواند سرمربی استقلال باشد؟ 5، 6 نفر از بچه هایی که برای این تیم زحمت کشیده اند روی نیمکت حضور دارند، در هیچ حالتی این شرایط که 5-6 نفر از استقلالی ها روی نیمکت باشند وجود نداشته، فقط یک خواهش از آقای مظلومی دارم که نیمکت تیم را مدیریت کند. او خودش مدعی است که در کار فنی دخالت ندارد، اما او باید نیمکت را سر و سامان بدهد و باعث نشود در آنجا هرج و مرج یا مسائل به وجود بیاید این وظیفه سرپرست تیم است.

پیشکسوت تیم استقلال با تأکید بر اینکه هیأت مدیره باشگاه استقلال با پرداخت پول شفر فشار را از روی باشگاه خارج کرد، گفت: تهیه کردن پول میلیاردی برای پرداخت بدهی ها کار راحتی نیست و اگر دو سه هفته قبل از روز های پایانی موعد فیفا این کار را انجام می دادند شرایط تیم از لحاظ بدنی و روحی و روانی خیلی تغییر می کرد.

وی خاطرنشان کرد: از بازیکنان تیم می خواهم به بدن شان استراحت بدهند و حرفه ای رفتار کنند آن ها باید عصای دست محمود فکری باشند و کادر فنی هم با اتحاد تیم را به سمت پیروزیت پیش ببرند. من از محمود فکری می خواهم اگر احساس کرد نیاز به یک کمک مربی دارد، حتماً از باشگاه بخواهد یک نفر را به کادرش اضافه کند.

فنونی زاده ضمن تشکر از هواداران استقلال یادآور شد: آن ها همیشه در سرما و گرما حامی تیم شان هستند و خود من هر چه دارم از این هواداران است. از آن ها می خواهم صبر داشته باشند و به پای کادر فنی و بازیکنان بایستند اگر دقت کنید پرسپولیسی ها در این چند سال همین کار را کردند و با وجود فراز و نشیب هایی که داشتند پشت تیم شان بودند و در نهایت پیروز شدند.

وی شرح داد: زمانی که قلعه نویی سرمربی استقلال بود حمایت های خوبی از طرف هواداران صورت می گرفت و همین باعث شده بود استقلال هر سال مدعی کسب جام باشد بعد از آن هم وزیر ورزش آمد و هوای پرسپولیس را داشت و این تیم هم با حمایت هوادارانش و یک نفر مثل برانکو به پیروزیت رسید.

پیشکسوت تیم استقلال ضمن گلایه از وزیر ورزش و جوانان مطرح نمود: چند روز پیش وزیر در مصاحبه اش گفت که پرسپولیس، سپاهان و ذوب آهن به فینال آسیا رسیدند، اما او اسمی از استقلال نیاورد استقلال دو بار قهرمان آسیا شده و خوب نیست نفر اول ورزش کشور اینگونه اسم استقلال را به زبان نیاورد و طوری رفتار کند که همه تصور کنند او هدفش حمایت از پرسپولیس است.

منبع: فرارو
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1444

به "پیشکسوت جنجالی استقلال این بار به وزیر ورزش گیر داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشکسوت جنجالی استقلال این بار به وزیر ورزش گیر داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید