پرفروش ترین موضوعات بخش مجازی نمایشگاه کتاب کدامند؟

به گزارش مجله وتورلد، مدیرعامل خانه کتاب ایران گفت: کتاب هایی با موضوع کودک و نوجوان، ادبیات، علوم اجتماعی و دین پر فروش ترین هایی بخش مجازی نمایشگاه کتاب 1401 بودند. ز

پرفروش ترین موضوعات بخش مجازی نمایشگاه کتاب کدامند؟

علی رمضانی مدیر عامل خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: موضوعات کودک و نوجوان، ادبیات، علوم اجتماعی ،دین، یاری درسی و آموزشی بیشترین موضوعات کتاب هایی بوده اند که در بخش مجازی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در اردیبهشت 1401 به فروش رفته اند.

به گفته رمضانی، علی صفایی حائری، محسن عباسی ولدی، محمد میرکیانی، مهدی آذریزدی از جمله نویسندگان پرفروش بخش مجازی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در امسال بوده اند و

رمضانی گفت: آثار این نویسندگان در حوزه کودک و نوجوان، مباحث دینی و علوم تربیتی و روان شناسی قرار می گیرد که جزو پرفروش ها هستند.

لازم به ذکر است سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای نخستین بار به صورت همزمان حضوری و مجازی برای ایجاد فرصت برابر پیش روی علاقمندان کتاب بود که شرایط حضور در نمایشگاه را به صورت حضوری نداشتند.

بعلاوه با حضور حدود 1800 ناشر داخلی و 187 ناشر خارجی از بیش از 30 کشور دنیا در بخش حضوری و 1100 ناشر در بخش مجازی این نمایشگاه 21 اردیبهشت ماه کار خود را در مصلای امام (ره) شروع کرد.

خبرنگاران فرهنگی هنری ادبیات

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 آبان 1401 بروزرسانی: 19 آبان 1401 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 2193

به "پرفروش ترین موضوعات بخش مجازی نمایشگاه کتاب کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرفروش ترین موضوعات بخش مجازی نمایشگاه کتاب کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید