سرانجام دور جدید تبادل نظر های آمریکا و روسیه در مورد ثبات راهبردی

به گزارش مجله دامپزشکی، وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای اظهار داشت دور جدید مصاحبه های این کشور و آمریکا در مورد ثبات راهبردی پس از 10 ساعت مصاحبه بین نمایندگان دو کشور در پایتخت اتریش به خاتمه رسیده است.

سرانجام دور جدید تبادل نظر های آمریکا و روسیه در مورد ثبات راهبردی

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه سیاسی مجله دامپزشکی به نقل از ریانووستی، وزارت امور خارجه روسیه شامگاه دوشنبه در بیانیه ای از انتها یافتن دور جدید گفتگوهای این کشور و آمریکا در مورد ثبات راهبردی اطلاع داد.

وزارت امور خارجه روسیه در این بیانیه اعلام نموده است: گفتگوهای آمریکا-روسیه در زمینه ثبات راهبردی امروز دوشنبه در وین انتها یافت. هیئت روسی به سرپرستی سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه و هیئت آمریکایی به سرپرستی مارشال بیلینگسلی در این نشست حضور داشتند و نشست حدود 10 ساعت به طول انجامید.

در ادامه بیانیه وزارت خارجه روسیه آمده است: مطابق دستورات رؤسای جمهور دو کشور، موضوعاتی همچون چشم انداز معاهدات کنترل تسلیحات از جمله مسئله تمدید پیمان استارت، حفظ ثبات و پیش بینی پذیری در مورد انتها بخشیدن به معاهده منع موشک های هسته ای میان برد و همچنین گفتگوهای جامع برای حل وفصل مسائل مرتبط با امنیت بین المللی در این نشست مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1112

به "سرانجام دور جدید تبادل نظر های آمریکا و روسیه در مورد ثبات راهبردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام دور جدید تبادل نظر های آمریکا و روسیه در مورد ثبات راهبردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید