وزیر گفت چرا از برانکو شکایت نمی کنی، من مهره شدم

به گزارش مجله دامپزشکی، به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسن انصاریفرد درباره جدایی خود از باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی وارد باشگاه شدیم درآمدهای باشگاه پرداخت شده بود. پول مربی و بازیکنان را پرداخت نکرده بودند. احکام دادگاه به سمت باشگاه سرازیر شد با این وجود باشگاه را تحویل گرفتیم و توانستیم به موفقیت های لازم برسیم.

وزیر گفت چرا از برانکو شکایت نمی کنی، من مهره شدم

مدیرعامل سابق پرسپولیس درباره اختلاف با هیئت مدیره این باشگاه گفت: زمانی که رسول پناه به عنوان رئیس هیئت مدیره وارد باشگاه شد، اختلافات بیشتر شد و ارتباط من با وزیر کمتر از قبل شد.

وی اضافه کرد: تمام اعضاء مدعی مدیرعاملی بودند. واقعاً دوست نداشتم آنجا باشم. چهار روز مانده به بازی با استقلال، اسناد قرارداد را منتشر کردند تا با چالش جدی با بازیکنان روبرو شویم. از داخل هیات مدیره گفته بودند. تنام موارد را به وزیر گفتن اما او پشت هیات مدیره ایستاد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کنار گذاشته شدن قدوسی از پست روابط عمومی باشگاه باعث شد استعفا دهد، تأکید کرد: قدوسی بهانه بود. امروز می گفتند او را کنار بگذار و فردا هم افشین پیروانی و سایر اعضای تیم را. وقتی نمی توانم مدیر روابط عمومی را خودم انتخاب کنم چرا در باشگاه بمانم.

انصاری فرد درباره پرونده مربوط به برانکو ایوانکوویچ یادآور شد: وقتی برانکو از پرسپولیس رفت، هیئت مدیره تحت فشار بود و طرفداران جدایی او را از جانب آنها می دیدند. به همین خاطر فردی را آوردند تا شرایط را آرام کند. من مهره ای شدم تا جو آرام گردد. بعد از آن نیز تغییرات دلخواه خود را بروز دادم.

انصاریفرد از پیغام مسعود سلطانی فرد وزیر ورزش در خصوص شکایت از برانکو پرده برداشت و گفت: به من زنگ زد و گفت چرا چهار ماه است که از برانکو به خاطر فسخ یک طرفه قرارداد شکایت نمی کنی؟ چه چیزی بین شما وجود دارد که این کار را انجام نمی دهید. این در حالی است که وزیر حدود یک ماه و نیم گذشته به من مأموریت داد با برانکو به توافق برسم. آن وقت چطور می توانم چهار ماه قبل از او شکایت کنم و این را شما از من خواسته باشید!

مدیرعامل پرسپولیس گفت: تمام اعضای هیئت مدیره می خواستند مدیرعامل شوند، دوست نداشتند پرسپولیس با انصاری فرد جان بگیرد. تیمی که آرامش داشت و نتیجه می گرفت را چرا با تغییر روبرو کردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 899

به "وزیر گفت چرا از برانکو شکایت نمی کنی، من مهره شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر گفت چرا از برانکو شکایت نمی کنی، من مهره شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید