فرصت طلایی برای 4 داور بین المللی تکواندو خوزستان

به گزارش مجله وتورلد، خبرنگاران/خوزستان با قطعی شدن حضور چهار داور بین المللی خوزستان در سمینار دانش افزایی تکواندو که در کره جنوبی برگزار می شود، این داوران فرصت طلایی برای ارتقای درجه داوری خود به دست آورده اند.

فرصت طلایی برای 4 داور بین المللی تکواندو خوزستان

این سمینار بین المللی فروردین ماه 1400 به صورت آنلاین در کره جنوبی برگزار می شود که اسماعیل اسفندیاری، داریوش یحیی، علیرضا داوودی پور و حسین اسدی، نمایندگان خوزستان در این دوره هستند.

به گزارش خبرنگاران، سمینار بین المللی برای ارتقای داوران ملی به بین المللی در نظر گرفته شده است، اما این دوره دانش افزایی مربوط به داورانی است که پیش از این درجه بین المللی را اخذ کرده اند و فدراسیون جهانی این دوره ها را برای هماهنگی بیشتر و تسلط داوران با آخرین تغییرات قوانین برگزار می کند. البته این دوره یک فرصت طلایی برای داوران بین المللی استان است تا بتوانند با شرکت در آن و کسب امتیازات لازم، راه را برای ارتقای درجه داوری خود هموار سازند.

قوانین مسابقه و تفسیر آن، قواعد پاراتکواندو، چارچوب و آداب داوری و حمایت از ورزشکاران، موارد بازبینی ویدئویی، موارد پزشکی و اضطراری، مدیریت مبارزات و بررسی ویدئوهایی از مسابقات، سرفصل های این دوره است.

در خاتمه نیز از شرکت کنندگان آزمون کتبی به زبان انگلیسی گرفته خواهد شد و امتیازی به داوران اعطا می شود که در ارتقای درجه آن ها تاثیرگذار است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1552

به "فرصت طلایی برای 4 داور بین المللی تکواندو خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت طلایی برای 4 داور بین المللی تکواندو خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید