فال ابجد امروز دوشنبه 7 آذرماه 1401؛ افکار منفی را از فکر خود خارج کنید!

به گزارش مجله وتورلد، فال ابجد امروز دوشنبه 7 آذرماه 1401؛ فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد.

فال ابجد امروز دوشنبه 7 آذرماه 1401؛ افکار منفی را از فکر خود خارج کنید!

خبرنگاران | انسان ها همواره در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که هواداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می گردد. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش نمایند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می گردد بعلاوه یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

اندازه

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 7 آذر ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: د ب آ

تعبیر: به زودی معاملات پر سود و منفعتی در زندگی برایتان رخ خواهد داد که شما را به مقامات بالا و شادمانی می رساند، و آینده تان را به خوبی و خوشی می سازد سعی کنید؛ در زندگیتان به نیازمندان یاری رسانی کنید تا خداوند برایتان شادی و آرامش خاصی در زندگیتان سرازیرکند.

اردیبهشت: د د ب

تعبیر: شخصی می خواهد در زندگی شما را به نابودی و شکست روبرو کند و برایتان غم و اندوه فراوانی به وجود بیاورد، بهتر است؛ حواستان را جمع کنید و گول ظاهر اطرافیانتان را نخورید هیچگاه دست به مال حرام نزنید که زندگیتان را از هم خواهد پاشید.

خرداد: ب آ د

تعبیر: قدر لحظات خوب زندگی تان را بدانید بهتر است؛ افکار منفی را از فکر خود خارج کنید و هیچگاه در مسیر های نادرست راهی نشوید که باعث می گردد طالعتان به رنگ تیره و تار در بیاورد، و شما را به نابودی برساند سعی کنید؛ همواره در زندگی امیدتان به خداوند باشد تا به هدف خود نزدیک شوید.

تیر: د د د

تعبیر: طالعت نیک است. شخصی از راه دور به ملاقات تان می آید و می خواهد به شما پیشنهاد فوق العاده عالی را بدهد بهتر است؛ به این پیشنهاد جواب مثبت بدهید، که برایتان موفقیت و سربلندی را در زندگی به وجود می آورد و شما را از مسائل و سختی ها خیلی زود رها می سازد.

مرداد: آ آ ج

تعبیر: به لطف خداوند به زودی گره از کارتان گگردده خواهد شد و گشایشی در آینده تان ایجاد می گردد که شما را به هدف و آرزو های تان می رساند، بهتر است؛ نگران نباشید زندگیتان به نحو احسن بسازید که به لطف خداوند تمام مسائلتان ازبین خواهد رفت

شهریور: د آ د

تعبیر: طالعت خوب نیست. عده بسیار زیادی هستند که می خواهند برای تان مسائل بزرگی در آینده به وجود بیاورد، و شما را به نابودی و شکست روبرو نمایند سعی کنید؛ در زندگی تان حواستان را جمع کنید و هیچگاه دست به کار های ناصوابی نزنید.

مهر: ج آ آ

تعبیر: مقصودتان خیلی زود حاصل می گردد و باید خودتان را آماده کنید. دست از رفتار های ناشایست بر دارید که دیگران را از دور شما دور می نماید. قصد دارید تا دست به کاری حرام بزنید و خودتان را در دردسر بیاندازید از دوستان ناباب به دور باشید تا خدای نکرده آسیبی به شما نرسد.

آبان: آ د آ

تعبیر: مقصودتان نیک است و بخت و اقبال خوبی در انتظارتان است. اگر از کسی دل چرکین و آزرده خاطر هستید به زودی به جانب شما خواهد آمد و از کارش عذرخواهی می نماید. پولی به دستتان میرسد که خیلی زود هم آن را از دست خواهید داد. اگر قصد دارید تا معامله ای را شروع کنید بسیار مراقب باشید.

آذر: آ ب ب

تعبیر: مقصود بدی دارید پس از آن بر حذر باشید که بلا و آفات نصیبتان خواهد شد. سرنوشت تان را قبول کنید و سعی نکنید برای نداشته های تان کفر خداوند را بگویید چرا که هر آنچه که دارید هم از دست خواهید داد. از اعمال حرام و حرف های دروغ و ناسزا به دور باشید چرا که خودتان را به ورطه نابودی خواهید کشاند.

دی: ج ج آ

تعبیر: مقصودتان حاصل می گردد و خیلی زود به آرزوهایتان می رسیدو ارث و میراثی فراوان به دستتان میرسد و از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار می گیرید. به زودی فرد جدیدی وارد زندگیتان می گردد که شادی و مسرت فراوانی را وارد زندگیتان خواهد نمود سعی کنید تا به بزرگتر هایتان احترام بگذارید.

بهمن: آ ج ب

تعبیر: مقصودتان حاصل می گردد و از اندوه رهایی میابید. سرمایه فراوان به دستتان میرسد که شما را از مسائل مالی نجات میدهد. اگر از نظر قانونی مسائلی برایتان پدید آمده نگران نباشید که موفقیت با شماست. اگر همسرتان با شما ناسازگاری می نماید نگران نباشید چرا که به زودی از رفتارهایش پشیمان میگردد. توکلتان بر خداوند باشد تا رستگار شوید.

اسفند: آ ج آ

تعبیر: مقصودتان حاصل می گردد، اما باید بسیار شکیبا باشید و از عجله و شتاب دست بکشید که در این صورت پشیمانی به سراغتان خواهد آمد. زنی میخواهد به شما آسیب برساند از او دوری کنید و مراقب خودتان باشید. به زودی اتفاقات خوب برایتان رخ می دهد که هزار بار خدا را شکر خواهید کرد.

منبع: فرادید
انتشار: 26 آذر 1401 بروزرسانی: 26 آذر 1401 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 2207

به "فال ابجد امروز دوشنبه 7 آذرماه 1401؛ افکار منفی را از فکر خود خارج کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز دوشنبه 7 آذرماه 1401؛ افکار منفی را از فکر خود خارج کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید