غلامرضا امینی: از انتخابات کناره گیری نمی کنم، شرایط ملی پوشان قایقرانی مناسب است

به گزارش مجله دامپزشکی، رئیس فدراسیون قایقرانی با ابراز رضایت از شرایط ملی پوشانش در جهت بازی های آسیایی تاکید نمود که تصمیمی برای خروج از انتخابات ندارد.

غلامرضا امینی: از انتخابات کناره گیری نمی کنم، شرایط ملی پوشان قایقرانی مناسب است

غلامرضا امینی در گفت و گو با مجله دامپزشکی، درباره معین شدن زمان انتخابات فدراسیون قایقرانی و برگزار شدن آن قبل از بازی های آسیایی اظهار کرد: خدا را شکر که این انتخابات به موقع برگزار می گردد و شرایط قایقرانی معین خواهد شد. البته فضای انتخابات همواره یک جو سنگین ایجاد می نماید اما چون همه نامزدها از خانواده قایقرانی هستند قطعا ورزشکاران ما تحت تاثیر قرار نمی گیرند و کارشان را در راستا بازی های آسیایی انجام خواهند داد.

رئیس فدراسیون قایقرانی ادامه داد: انتخابات های فدراسیون های ورزشی مثل انتخابات های سیاسیون نیست. در ورزش رقابت متفاوت است و همه رفیق هستند. قطعا در خانواده قایقرانی نیز چنین شرایطی به مراتب بهتر وجود دارد و بعد از انتخابات همه نامزدها رفیق هم و کنار هم هستند.

او در پاسخ به این سوال که قبول دارد فضا طوری است که قبل از انتخابات خیلی از نامزدها کنار بکشند؟ توضیح داد: فکر نمی کنم کسی کنار بکشد چون همه عزیزان رایزنی هایشان را آغاز نموده اند. همه در حال کوشش هستند و فعالیت انتخاباتی می نمایند.

امینی در پاسخ به این سوال که آیا خودش هم کنار نمی کشد؟ توضیح داد: خیر من تا آخر در رقابت خواهم ماند.

رئیس فدراسیون قایقرانی در ادامه به شرایط ملی پوشان در رشته های مختلف اشاره نمود و گفت: تیم ملی رویینگ پسران راهی چین شده و دختران نیز اول ماه به چین می فرایند. قرار است تیم های ملی در چین اردو داشته باشند و از آنجا به صورت مستقیم راهی بازی های آسیایی شوند. تیم ملی آب های آرام نیز به تایلند می رود و ملی پوشان از آنجا راهی این تورنمنت می شوند. خدا را شکر می کنم که شرایط خوبی در تیم های ملی وجود دارد و توانستیم برنامه ریزی هایمان را عملی کنیم.

امینی درباره شرایط ملی پوشان نیز گفت: همه ملی پوشان خوب کار می نمایند. شاهو ناصری انگیزه فوق العاده ای دارد و در این مدت خیلی خوب کار نموده است. او با علی اجاقی واقعا خوب هستند. عادل مجللی و پژمان دیوسالاری هم خوب تمرین می نمایند و شرایطشان ایده آل است. محمد نبی رضایی هم در تمرینات عالی بوده. با این حال هنوز هیچ ترکیبی معین نیست و در تایلند ارنج قایق ها نهایی می گردد. در کایاک هم ملی پوشان شرایط خوبی دارند و تمام کوششمان این است که بتوانیم در قایق هایی که شرکت می کنیم به مدال های خوشرنگ برسیم.

او درباره ملی پوشان رویینگ نیز بیان نمود: محسن شادی در تست ها عالی بوده و شرایط بسیار خوبی دارد. محسن خیلی خوب است و هر زمان که بخواهد خودش را به بهترین شرایط می رساند. در رویینگ دختران نیز نازنین ملایی در تک نفره سبک وزن شرکت می نماید و تمام تمرکزش بر روی آن است و شانس زیادی برای بهترین مدال دارد. برای سنگین وزن نیز خانم مرادخانی باید از بین نفراتش یک نفر انتخاب کند. در باقی ارنج ها نیز ورزشکاران تمریناتشان را انجام می دهند تا قبل از اعزام به بازی های آسیایی ترکیب نهایی معین گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 801

به "غلامرضا امینی: از انتخابات کناره گیری نمی کنم، شرایط ملی پوشان قایقرانی مناسب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلامرضا امینی: از انتخابات کناره گیری نمی کنم، شرایط ملی پوشان قایقرانی مناسب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید