خطرناک ترین بازیکن پرسپولیس در دربی

به گزارش مجله وتورلد، مهاجم سرحال و آماده پرسپولیس آخرین گل دربی را با حرکتی تکنیکی و توی سرتوپ زدن به ثمر رساند.

خطرناک ترین بازیکن پرسپولیس در دربی

گلزنی عیسی آل کثیرو پیروزی فوق العاده شاگردان گل محمدی مقابل استقلال آبی پوشان را از کسب جام دور کرد و پرسپولیس را با توجه به تساوی سپاهان مقابل ملوان انزلی، به صدر جدول و سپس قهرمانی رساند اما این برد یک نکته بسیار جالب داشت و آنهم گلزنی مجدد عیسی آل کثیر مهاجم شماره 72 سرخ ها بود.

دو فصل قبل و پس از اتمام مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بود که عیسی آل کثیر در شهرآوردی که در اردیبهشت ماه برگذار می شد توانست دروازه استقلال فرهاد مجیدی را که در کنار پرسپولیس در کورس قهرمانی بود باز کند تا عمده مسیر قهرمانی برای سرخ ها طی گردد آنهم با چاشنی پیروزی در مهمترین بازی فصل. پس از گذشت تقریبا 2 سال و بازهم عیسی آل کثیر با فریب عارف غلامی مدافع تیم استقلال به زیبایی هر چه تمام تر به ثمر رساند.

حالا خبر می رسد ریکاردو ساپینتو برای مهار عیسی آل کثیر دچار تردید و مشکل شده است. رافائل سیلوا مدافع برزیلی رهبر و تنظیم کننده خط دفاع است و باید مدافع مکمل او مسئولیت مهار عیسی آل کثیر را بر عهده بگیرد. ساپینتو هم که طی روزهای گذشته بارها پرسپولیس و بازیکنانش را بررسی نموده است. او دو مدافع میانی دارد که هنوز نمی داند کدامیک را به زمین بفرستد و مأمور مهار گلزن آخرین دربی کند؟ عارف غلامی مدافع استقلال در آخرین دربی، دریبل بدی از عیسی آل کثیر خورد که همان لیز خوردن نه تنها قهرمانی را از استقلال گرفت بلکه سوژه طرفداران پرسپولیس شد! محمد حسین مرادمند مدافع آماده ای است که در هفته های اخیر پیروز به گلزنی شده و برای پرسپولیسی ها و علیرضا بیرانوند نیز کُری خوانده است اما ریکاردو ساپینتو روی انتخاب او تردید زیادی دارد.

به عبارت بهتر، عیسی آل کثیر مهاجم گلزن و آماده پرسپولیس فکر سرمربی پرتغالی استقلال را به خود مشغول نموده است.

منبع: فرارو
انتشار: 11 خرداد 1402 بروزرسانی: 11 خرداد 1402 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 2282

به "خطرناک ترین بازیکن پرسپولیس در دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطرناک ترین بازیکن پرسپولیس در دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید