تعیین تکلیف انبارهای متخلف تهران در کمسیون بند 20

به گزارش مجله دامپزشکی، تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از صدور رأی نهایی برای 21 پرونده مزاحمت شغلی در کمسیون نهایی بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها خبر داد.

تعیین تکلیف انبارهای متخلف تهران در کمسیون بند 20

به گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، سید علی مفاخریان با بیان این که پرونده های حقوقی مزاحمت های شغلی در کمسیون بررسی شد، گفت: اعضای کمسیون نهایی بند 20 در این نشست تصمیمات جداگانه ای در خصوص تعطیلی یا تمهید واحدهای صنفی متخلف و مزاحم اتخاذ کردند.

وی با اشاره به این که مزاحمت های شغلی اصناف مربوط به انبارداران، ارائه دهندگان خدمات خودرو، اغذیه فروشان و نانوایان بیشترین موارد بررسی شده در این کمسیون بود، گفت: پس از بررسی دقیق کلیه پرونده ها، اعضای کمسیون نسبت به صدور رای تعطیلی یا تمهید واحدهای صنفی مزاحم از جمله انبارهای متخلف تهران اقدام کردند.

مفاخریان شرح داد: کمسیون نهایی بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها با حضور زهرا صدراعظم نوری، رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران و مدیران و کارشناسان مرتبط صبح امروز در دبیرخانه کمسیون بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها برگزار شد و آرای نهایی مربوط به 21 واحد صنفی، همچنین آرای نقض شده از طریق مراجع قضایی و کمسیون هم عرض به امضای اعضای کمسیون نهایی رسید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1791

به "تعیین تکلیف انبارهای متخلف تهران در کمسیون بند 20" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعیین تکلیف انبارهای متخلف تهران در کمسیون بند 20"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید