تاکید مردم سوریه بر شکست تلاش های آمریکا برای احیای داعش

به گزارش مجله وتورلد، شهروندان سوری با اشاره به جنایت تروریست ها علیه غیرنظامیان در صحرای سوریه بر لزوم مقابله با آنها و بیرون راندن اشغالگران آمریکایی و ترکیه ای از کشورشان تاکید کردند و طرح های واشنگتن در سوریه را محکوم به شکست دانستند.

تاکید مردم سوریه بر شکست تلاش های آمریکا برای احیای داعش

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، روزنامه الثوره سوریه با اشاره به تحرکات آمریکا برای احیای داعش در این کشور، به نقل از شهروندان سوری در مناطق مختلف این کشور، آورده است: آمریکا و ترکیه در راستای احیای داعش در سوریه در راستای اجرای طرح های خود با خون سوری ها حرکت می کنند، اما طرح های آنها با جانفشانی ارتش سوریه محکوم به شکست است. گروه های تروریستی مرتبط با آمریکا و نظام ترکیه اخیرا به اتوبوسی در منطقه البادیه سوریه حمله کردند که بر اثر آن شماری کشته و زخمی شدند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

محمد خضره شهروندی سوری از لاذقیه در گفتگو با الثوره اظهار داشت: حملات تروریستی هرگز سبب نخواهد شد که ملت سوریه از حرکت در جهت آزادسازی سوریه از لوث تروریسم و حامیان آن عقب نشینی کنند.

حسین حمدان دانشجوی دانشکده مهندسی لاذقیه هم گفت: ملت سوریه با عاملان این جنایات کنار نمی آیند و اقدامات آمریکا اعم از محاصره اقتصادی یا حملات تروریستی محکوم به شکست است.

نور المفتاح از شهروندان سوری تاکید کرد که ملت سوریه حامی ارتش خود است و به توان آن برای درهم کوبیدن تروریست ها و نابودی تروریسم و بیرون راندن اشغالگران از سوریه، ایمان دارد.

محمد ناصر رئیس دانشکده داروسازی دانشگاه تشرین در سوریه هم گفت: هدف حملات تروریستی از بین بردن وحدت ملت سوریه است.

ساکنان شهر قامشلی سوریه هم اظهار داشتند که حملات تروریستی علیه شهروندان در مناطق مختلف سوریه بیانگر ورشکستگی گروه های تروریستی در انجام طرح های حامیان آنها حکایت دارد.

احمد علوش سلمو شهروند سورری هم اعلام نمود: ما همگی به ارتش سوریه برای بازگردانیدن امنیت و امان و مقابله با تروریسم مورد حمایت آمریکا که سبب کوچ سوری ها از ابتدای بحران شده است، تاکید داریم. در حال حاضر دوباره تروریست های مورد حمایت خارج در راستای اوامر و دستورات اربابان خود، سوری ها را هدف قرار می دهند.

محمد عباس المحمد دیگر شهروند سوری تنها راه رهایی از تروریسم را آزادسازی سوریه می داند و می گوید: کسانی که دست به خونریزی زدند دیر یا زود مجازات می شوند و ارتش سوریه از وجبی از خاک سوریه چشم پوشی نخواهد کرد و در آن ثبات و امنیت برقرار خواهد کرد.

وی افزود: هدف این حملات تروریستی در صحرای سوریه جان دادن به گروه های تروریستی از سوی اشغالگران آمریکای در التنف(پایگاه نامشروع و غیرقانونی آمریکا در مرز سوریه با عراق و اردن) و نیز حمایت ترکیه از هزاران تروریست است.

عبدالسلام العبوسی دیگر شهروند سوری هم اظهار داشت: تنها راه پیش روی ما قرار دریافت در پشت ارتش سوریه برای نابودی تروریسم به شکل کامل است. هدف از حملات تروریستی راهزنی و ترساندن غیرنظامیان است و این اقدامات فجیعی است که زیاد به طول نخواهد انجامید؛ زیرا ارتش سوریه به آنها پایان خواهد داد.

ندی الابراهیم شهروند حمصی از نقش کشورهای ضد سوریه در حملات تروریستی اخیر و کشته و زخمی شدن نظامیان و غیرنظامیان پرده برداشت.

صبا وسوف شهروند سوری در حمص هم از ارتباط محکم میان تروریست ها و رژیم های ترکیه و آمریکا خبر داد.

در درعا در جنوب سوریه ساکنان این استان تاکید کردند که حملات تروریستی به ملت سوریه لکه ننگی است که بر جنایات آمریکا به عنوان حامی گروه های تروریستی در کشورهای مختلف دنیا به ویژه سوریه اضافه کرده می شود.

شواخ علوه شهروند درعایی گفت: شبکه های تروریستی با پوشش آمریکا و ترکیه حرکت می کنند و از آنها دستورات می گیرند تا سوریه را بی ثبات کنند.

بلال الفایز شهروند سوری اهل درعا هم اعلام نمود: پس از پیروزی های ارتش سوریه در سراسر کشور، بقایای گروه های تروریستی با حمایت آمریکا و ترکیه دست به تحرکات می زنند و ملت سوریه حامی ارتش در آزادسازی این مناطق از لوث تروریسم و اشغالگران هستند.

عامر الکفری شهروند سوری هم گفت: ما حامی ارتش سوریه در برابر اقدامات تجاوزکارانه و بزدلانه تروریست ها برای غلبه نهایی بر آنها هستیم.

مروان شقنین شهروند سوری هم تاکید کرد: آمریکایی ها به دنبال هدف قرار دادن دائمی سوریه از طریق فعال کردن داعش هستند و باید ریشه تکفیری ها، کنده شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1467

به "تاکید مردم سوریه بر شکست تلاش های آمریکا برای احیای داعش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید مردم سوریه بر شکست تلاش های آمریکا برای احیای داعش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید