برخی ها در استقلال دنبال سهم خواهی هستند

به گزارش مجله وتورلد، سعید لطفی در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص شرایط این روزهای استقلال گفت: استقلال در ملاقات برابر نساجی عملکرد خوبی داشت و توانست به یک برد دست پیدا کند اما متاسفانه هر وقت این تیم نتیجه می گیرد بعضی ها به دنبال این هستند تا از همه چیز ایراد گرفته و اجازه ندهند کادر فنی با آرامش کارش را ادامه دهد.

برخی ها در استقلال دنبال سهم خواهی هستند

وی ادامه داد: یک روز با بحث پول، روزی دیگر ایراد دریافت از خط دفاعی و از این قبیل مسائل تمرکز کادر فنی را از بین می برند و همین مسئله باعث شده تا حاشیه های اطراف استقلال زیاد گردد.

مدافع سابق استقلال در ادامه گفت: آقایانی که به دنبال سهم خواهی از استقلال هستند مرتب از عملکرد کادر فنی ایراد می گیرند و اجازه نمی دهند فکری و همکارانش آرامش داشته باشند. استقلال بدون ایراد نیست و همه این را می دانیم آبی پوشان پیش فصل را از دست دادند و این مسئله بر روی فرایند کاری آنها تاثیر بسزایی داشت اما همین آقایان اجازه دهند تا آبی پوشان کار خود را بدون حاشیه و دردسر ادامه دهند.

لطفی تاکید نمود: متاسفانه بعضی ها با ایجاد پیج های مختلف آن هم با نام استقلال فقط به این تیم ضربه می زنند و فکری باید هوشیار باشد و به این مسائل توجه نکند.

وی در خصوص اتفاقاتی که برای وریا غفوری افتاد و او دوباره به تمرینات برگشت، ادامه داد: با شناختی که از وریا دارم می دانم که او نه اهل اعتراض است و نه به دنبال حاشیه سازی. سالهاست که او را می شناسم. او یکی از محبوب ترین بازیکنان نزد مردم است. کار او را توجیه نمی کنم اما باید دلیل این کار تعیین گردد و همه باید بدانند که چه مسئله ای باعث شد که وریا چنین رفتاری از خود نشان دهد. متاسفانه سمپاشی های بعضی ها و اتاق فکری که برای نابودی استقلال تشکیل داده اند باعث شده تا استقلال وارد حاشیه گردد.

لطفی در خصوص ملاقات روز شنبه استقلال برابر سپاهان اصفهان گفت: زردپوشان اصفهانی همواره یک تیم خوب و قابل احترام هستند. سال جاری هم کار خود را با یک مربی جوان شروع کردند. اوایل فصل خوب نبودند اما حالا در شرایط خوبی هستند. اعتقاد دارم استقلال باید برابر این تیم تمرکز کافی داشته باشد تا بتواند در این ملاقات برنده میدان باشد. آبی پوشان احتیاج به پیروزی در این ملاقات دارند تا بتوانند صدرنشینی خود را تداوم ببخشند و با توجه به اینکه هر دو تیم به دنبال صدرنشینی هستند این ملاقات می تواند یک بازی جذاب، پرگل و تماشاگر پسند باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1513

به "برخی ها در استقلال دنبال سهم خواهی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخی ها در استقلال دنبال سهم خواهی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید