برزگر: کشتی یزدانی ، تیلور پنجاه پنجاه است و اختلاف زیادی ندارند

به گزارش مجله وتورلد، سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد می گوید یزدانی در المپیک می توانست تیلور را ببرد چون کشتی آنها 50-50 است، او نبرد برای اینکه حریفش برای برد آمده بود.

برزگر: کشتی یزدانی ، تیلور پنجاه پنجاه است و اختلاف زیادی ندارند

منصور برزگر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص انتخاب پژمان درستکار به اسم سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: دبیر باید این کار را می کرد چون اینها یک گروهی هستند که با هم کار می نمایند، به هم اعتماد دارند و حرف هم را می خوانند. من نمی دانم بگویم این خوب است یا بد، ولی یک مثالی هست که اول باید راه برود تا بعد بگویم کِی به شهر می رسد.

وی ادامه داد: درستکار در کنار کاوه مربیگری نموده و در واقع دست راست کاوه بوده، حالا باید دید چه کار می نمایند. تا وقتی هم که کارشان را آغاز ننمایند نمی گردد نظر داد.

نایب قهرمان سابق المپیک در خصوص مسابقات جهانی پیش رو توضیح داد: اصولا بعد از المپیک یک عده خداحافظی می نمایند، یک سری جوان می آیند، حالا المپیک تمام شده و همه به فکر المپیک بعدی هستند. ما همواره بعد از المپیک خوب کار نموده و چند بار هم قهرمان شدیم. الان تیم ما هم تیم بدی نیست، اینکه چه نتیجه ای بگیرد، الله و اعلم. بستگی به این دارد که از نظر فنی چطور هستند.

وی در پاسخ به این سوال که کدام کشتی گیر به لحاظ فنی نظرش را جلب نموده، گفت: من اصلا سر تمرینات شان نیستم، فقط تنها چیزی که می توانم بگویم این است که امیدوارم حسن یزدانی این بار دیوید تیلور را ببرد چون حالت انتقامی دارد. به نظر من کشتی شان 50-50 است. اگر تیلور می برد برای این است که می آید ببرد، ولی ما تا آخرین لحظه به این فکر می کنیم که نبازیم. ما خودمان را صددرصد آماده نمی کنیم. یزدانی در المپیک هم تایم اول خوب کار کرد ولی تایم دوم کلا تاکتیکش اشتباه بود. من نباید این را بگویم ولی به نظر من می توانست در المپیک هم ببرد. یک موقع یکی از آدم خیلی سرتر است و اختلاف ده پوئن است، ولی اینجا اینطور نبود. تیلور آمده بود که ببرد و به همین دلیل هم برد، وگرنه اختلاف آنها زیاد نیست.

منصور برزگر در پایان در خصوص اینکه آیا در جلسات بررسی و فنی از او دعوت می گردد، تاکید نمود: من هر کمکی از دستم بربیاید به کشتی می کنم به شرطی که هیچ اسمی از من نباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1823

به "برزگر: کشتی یزدانی ، تیلور پنجاه پنجاه است و اختلاف زیادی ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برزگر: کشتی یزدانی ، تیلور پنجاه پنجاه است و اختلاف زیادی ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید