بازدید سلطانی فر از تمرین های تیم ملی وزنه برداری

به گزارش مجله وتورلد، وزیر ورزش و جوانان شرایط تیم ملی وزنه برداری را پیش از اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک خوب ارزیابی و نسبت به کسب مدال های خوش رنگ این رشته ورزشی در المپیک توکیو ابراز خوش بینی و امیدواری کرد.

بازدید سلطانی فر از تمرین های تیم ملی وزنه برداری

به گزارش خبرنگاران و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در بازدید از تمرین های تیم ملی وزنه برداری ایران گفت: با توجه به گزارش هایی که دریافت کردم و بازدیدهای که مسئولان ورزش کشور به صورت مستمر از رشته های مختلف از جمله وزنه برداری داشتند و همچنین مواردی که از سوی رییس فدراسیون و سرمربی تیم ملی وزنه برداری در جلسات ستاد عالی بازی های المپیک مطرح شده، اگرچه دو سهمیه برای المپیک بیشتر نداریم، که انشاالله قطعی هم خواهد شد، شانس مدال های خوش رنگی داریم و انتظار مردم هم از رشته های وزنه برداری، کشتی و تکواندو در المپیک بالا است.

وزیر ورزش و جوانان گفت: کوشش ما بر این است که بتوانیم بهترین امکانات و پشتیبانی را فراهم کنیم تا موانع و مسائل موجود را در اعزام ها و اردوها حل نموده و تا به امروز هم به لطف خداوند و کوشش مجموعه ورزش کشور، فدراسیون وزنه برداری، کادر فنی و قهرمانان شرایط خوبی به وجود آمده است و من خیلی امیدوارم دو مدال خوش رنگ از وزنه برداری در المپیک به ارمغان آید.

مسعود سلطانی فر ورزش را بهترین عرصه برای سرمایه گذاری با هدف شادکردن دل میلیون ها ایرانی دانست و اظهار کرد: مدال های ورزشکاران در رویدادهای جهانی، آسیایی و المپیکی باعث شادی و نشاط ده ها میلیون ایرانی می گردد که هیچ عرصه ای در شادکردن مردم با عرصه ورزش قابل قیاس نیست.

وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به رسالتی که نسبت به مردم و قهرمانان داریم کوشش مان این است که با وجود محرومیت ها و محدودیت ها نیازهای ورزشکاران المپیکی را رفع کنیم و تا به امروز هم کم نگذاشتیم.

او با بیان این که پاداش قهرمانان سال 98 پرداخت شده است، شرح داد: سال 99 به دلیل دوران پاندمی کرونا رویداد خاصی برگزار نشد ولی برای مدال های المپیکی پاداش مناسبی را اعلام می کنیم تا قهرمانان با انگیزه بیشتری تمرینات و دوران آماده سازی را سپری نمایند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: وزنه برداران پس از قطعی شدن سهمیه های المپیکی، یاری هزینه ماهانه پنج میلیون تومان را برای مدت 18 ماه دریافت خواهند کرد و این مهم شامل همه ورزشکارانی که سهمیه المپیک را به دست می آورند، خواهد شد.

سلطانی فر تاکید نمود: نهایت کوشش و حمایت را از قهرمانان و المپیکی ها انجام می دهیم تا با بهترین امکانات، بهترین نتیجه هم برای مردم به ارمغان آید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1611

به "بازدید سلطانی فر از تمرین های تیم ملی وزنه برداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید سلطانی فر از تمرین های تیم ملی وزنه برداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید