انتقاد برلوسکونی از تفکرات گتوزو

به گزارش مجله دامپزشکی، مالک جنجالی سابق میلان به انتقاد از سبک مربیگری گتوزو پرداخت. او از احتمال بازگشت کاکا به مستطیل سبز سخن به میان آورد.

انتقاد برلوسکونی از تفکرات گتوزو

به گزارش مجله دامپزشکی و به نقل از مدیاست، سیلویو برلوسکونی سال ها مالکیت باشگاه میلان را بر عهده داشت. نخست وزیر سابق ایتالیا چند سالی است که این باشگاه بزرگ و سرشناس ایتالیایی را فروخته است. با این حال این باعث نمی گردد تا او درباره باشگاه سابق خود صحبت نکند.

برلوسکونی درباره گتوزو، گفت : من افکار گتوزو را دوست ندارم. بازی های کالچیو را نگاه نمی کنم و تنها به تیم خودم مونزا توجه می کنم.

مالک جنجالی سابق میلان همچنین در ادامه صحبت های خود به ایگواین اشاره نمود و گفت : او مهاجم بسیار خوبی است. ایگواین، مهاجمی است که میلان به او احتیاج دارد اما نمی دانم چرا گتوزو، مهاجم دومی را در کنار او بازی نمی دهد. واقعا افکار گتوزو را دوست ندارم. نمی دانم چرا تیم او این گونه بازی می نماید.

برلوسکونی در انتها و در پاسخ به این سوال که آیا می خواهد کاکا را به تیم خود ببرد؟ این گونه پاسخ داد: من دوست ندارم که بازیکنی از میلان به تیم خودم بیاورم اما شاید کاکا را به فوتبال برگردانم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 71

به "انتقاد برلوسکونی از تفکرات گتوزو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد برلوسکونی از تفکرات گتوزو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید