همکاری سه کلیک و پالسینو

به گزارش مجله دامپزشکی، روزگار همیشه یکنواخت نبوده و در طول زمان با چالش های بسیاری همراه بوده است. چرخ زندگی در حال چرخیدن بود که به یکباره و در انتهای سال 2019 میلادی با چالشی بزرگ روبرو شد. چالشی به نام کرونا. کرونا، این ویروس بی رحم که تا به امروز جان میلیون ها نفر انسان را گرفته و به کام مرگ کشانده است. این ویروس علاوه بر، هدف قرار دادن انسان های بی گناه، به کسب و کارها نیز رحم نکرده و بسیاری از کسب و کارها و بنگاه های اقتصادی را تحت تاثیر خود قرار داده است.

همکاری سه کلیک و پالسینو

شاید یکی از آسیب پذیرترین صنایعی که در این دوران، کرونا روی آن اثر قابل توجهی گذاشت، صنعت محبوب گردشگری باشد. این صنعت که تا پیش از این شاید در هیچ برهه ای از زمان، اینطور با شکست موجه نشده بود، به یکباره با ظهور این بیماری، با شکستی شدید روبرو شد.

در ابتدای شیوع این بیماری، بیشتر کشورها و شهرهای دنیا با اعمال محدودیت هایی، دست به قرنطینه کردن مناطق و حتی محله های خود کردند. ورود به کشورها و جابجایی از شهری به شهر دیگر، ممنوع شد و تمام این محدودیت ها سببی بود برای کنترل شیوع هر چه بیشتر کرونا.

خیلی از کشورها با اعمال این پروتکل ها و قرنطینه هایی که پیشتر اعمال کرده بودند، توانستند بر این ویروس فائق شوند و کم کم مرزهای خود را به روی دیگر کشورها باز کنند.

دنیا داشت رو به جلو حرکت می کرد و نمیشد با در خانه ماندن، انتظار پیشرفت از بشریت داشت. کم کم بنگاه های اقتصادی و کسب و کارها دوباره راه اندازی شدند و به دوران قبل از ظهور کرونا بازگشتند تا دوباره با امید و البته با رعایت پروتکل های بهداشتی، بتوانند در کنار هم به کار و فعالیت خود ادامه دهند.

اما حالا پس از یکسال از شیوع این بیماری، بیشتر کشورها مرزهای خود را به روی گردشگران باز کردند تا صنعت گردشگری نیز همانند دیگر صنایع که قبل تر با شکست روبرو شده بودند، جان دوباره ای بگیرد.

گردشگری ایران نیز در طول سال های متمادی، همواره با چالش های گوناگونی روبرو بوده و یکی از مهمترین چالش هایی که به خود دیده، کرونا بوده است.

به هر حال، و درنهایت گردشگری در ایران نیز همانند، دیگر صنایع، دوباره راه افتاد تا افرادی که قصد سفر به جای جای ایران و حتی دیگر کشورهای دنیا را دارند، بتوانند از این مزیت سفر همچون قبل، برخوردار شوند.

سه کلیک به عنوان بهترین و بزرگترین استارتاپ فروش آنلاین خدمات گردشگری و سفر (بلیط هواپیما، رزرو هتل، تور)، یکی از پیشگامان در عرصه سفر البته با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی بوده است. این مجموعه که حدود یکسال از عمر خود را در این صنعت تجربه می کند، توانسته با کسب رضایت شمار قابل توجهی از مسافران خود، به یکی از بهترین سایت های فروش آنلاین گردشگری بدل شود.

بر همین اساس از جمله اقداماتی که سه کلیک برای حفظ سلامتی مسافران خود در این مدت تدارک دیده، عقد قرارداد و آغاز همکاری با مجموعه پالسی نو بوده است.

پالسی نو نام مجموعه ای است که به ارائه خدمات آنلاین پزشکی بهترین کیفیت در کمترین زمان می پردازد. سه کلیک با همکاری مثمر ثمر با این مجموعه توانسته، شمار زیادی از مسافران که قصد سفر به نقاط مختلف دنیا داشتند را با انجام تست PCR روانه سفری امن و سلامت کند.

شما مسافران عزیز می توانید از این پس با سهکلیک و با خیالی راحت به سفر و گشت و گذار بپردازید. پالسی نو، با انجام تست کرونا در منزل و با ارائه نتیجه آن در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت، پیشنهادی عالی برای انجام این تست به صورت رایگان است.

پس اگر شما نیز قصد سفری امن به جای جای دنیا را دارید، می توانید با سه کلیک تجربه سفری سلامت و به یادماندنی را برای خود به ارمغان آورید.

منبع: فرارو
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1603

به "همکاری سه کلیک و پالسینو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری سه کلیک و پالسینو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید