نقش یک ایرانی در عظیم ترین انتقال اروپا

به گزارش مجله وتورلد، باشگاه رئال مادرید که سخت در پی به خدمت گرفتن کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن تا پیش از بسته شدن پنجره نقل وانتقالات تابستانی است، تا حالا دو پیشنهاد به این باشگاه فرانسوی ارائه داده که هر دو رد شده است. پیشنهاد اول 160 میلیون یورو و پیشنهاد دوم 170 میلیون یورو به علاوه 10 میلیون یورو پاداش های در نظر گرفته شده بود. حالا نشریه اسپانیایی مارکا خبر می دهد که گره این انتقال ممکن است به دست کیا جورابچیان مدیر برنامه سرشناس ایرانی باز گردد.

نقش یک ایرانی در عظیم ترین انتقال اروپا

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

در گزارش مارکا آمده است؛ معمولاً مدیران برنامه، واسطه ها و مدیران در انتقال های عظیم در بازار نقل وانتقالات نقش دارند. در ماجرای کیلیان امباپه اما اینطور به نظر نمی رسد و حالا کیا جورابچیان در این بین نقش مهمتری گرفته است. مدیر برنامه ها و مشاور این مهاجم فرانسوی، پدرش است اما حالا جورابچیان در این ماجرا نقش پررنگی گرفته است.

او نقش اصلی در انتقال هایی همانند انتقال فیلیپه کوتینیو به بارسلونا و فرستادن ریاض محرز به منجسترسیتی داشته است. بعضی باشگاه ها وقتی احساس می نمایند کارشان گره خورده است، با این مدیر برنامه ایرانی تماس می گیرند و رئال مادرید حالا این راستا را در پیش گرفته است. بعضی بازیکنان هم به واسطه ارتباطاتی که جورابچیان دارد و برای اینکه خود را درگیر ماجرایی ننمایند، کارهای شان را به او می سپارند که می توان به برزیلی هایی همانند مارکینیوش و ریچارلیسون اشاره نمود.

با وجود اینکه مدیران باشگاه پاری سن ژرمن پنجشنبه هفته پیش پذیرفتند که با رئال مادرید برسر کیلیان امباپه مذاکره نمایند اما خیلی ها به عملی شدن این انتقال در این تابستان خوشبین نیستند. حالا با توجه به اینکه رابطه دو باشگاه رئال مادرید و پاری سن ژرمن سرد شده و اختلافاتی بین طرفین وجود دارد، جورابچیان کسی است که باید دو باشگاه را برای بازگشت به میز مذاکره راضی کند و پیش از ساعت 18 روز دوشنبه به وقت اروپای محلی (زمانی که رئال مادرید برای پاری سن ژرمن ضرب الاجل معین نموده است تا پاسخ پیشنهاد آنها را بدهد) راه حلی برای انتقال کیلیان امباپه به رئال پیدا کند.

مدیران رئال می دانند که اگر امباپه در این تابستان به جمع شان ملحق نشود، این بازیکن روزهای آسانی در پیش نخواهند داشت و چه فشاری را باید از سوی باشگاه و طرفداران پاری سن ژرمن پیش از امضای پیش قرارداد در ماه ژانویه 2022 تحمل کند. به همین منظور رئالی ها به جورابچیان متکی شده اند و امیدوار هستند که این مدیر برنامه ایرانی بتواند پیش از بسته شدن پنجره نقل وانتقالات راه حلی برای انتقال این ستاره فرانسوی به سانتیاگو برنابئو پیدا کند.

منبع: فرارو
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1809

به "نقش یک ایرانی در عظیم ترین انتقال اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش یک ایرانی در عظیم ترین انتقال اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید