مسابقات کشتی آزاد جوانان کشور برترین های خود را شناخت

به گزارش مجله دامپزشکی، روزهای 26 و 27 مهر ماه شهر سریش آباد از توابع شهرستان قروه میزبانی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی گروه ب جوانان کشور بود.

مسابقات کشتی آزاد جوانان کشور برترین های خود را شناخت

این مسابقات با حضور 10 استان در گروه مدنظر شامل گیلان، آذربایجان شرقی، کردستان، اصفهان، فارس، ایلام، آذربایجان غربی، زنجان، قزوین و کرمان و در اوزان 57، 61، 65، 70، 74، 79، 86، 92، 97 و 125 کیلوگرم برگزار گردید.

پس از دو روز رقابت نفس گیر در بخش تیمی این مسابقات تیم قزوین مقام نخست، تیم فارس مقام دوم و کردستان هم مقام سوم را کسب کردند.

اما در بخش انفرادی در وزن 57 کیلوگرم مقام اول تا سوم را به ترتیب سینا طاهرخانی از قزوین، حمید کیوان از ایلام و علیرضا حیدری از کردستان به دست آوردند.

در وزن 61 کیلوگرم این رضا انتظاری از کردستان، ابراهیم باباخانی از زنجان و محمد بصیری از قزوین بودند که صندلی اول تا سوم را از آن خود کردند.

همچنین حسین کرمی از قزوین، مجید زارعی از کردستان و علی غلامی از آذربایجان شرقی دیگر برندگانی بودند که در وزن 65 کیلوگرم موفق شدند بر سکوی اول تا سوم بایستند.

در ادامه مقام اول تا سوم وزن 70 کیلوگرم به نام امیرطاها برغدای از کرمان، مبین گراوند از ایلام و محمدرضا عسگرپور از فارس ثبت شد.

در 74 کیلوگرم هم از گیلان سهیل پرسته، آذربایجان شرقی محمدرضا شهباززاده و کردستان هادی شرفبیانی به ترتیب اول تا سوم شدند.

صندلی اول تا سوم وزن 79 کیلوگرم هم به امیررضا طاهرخانی از قزوین، شکور فاتحی از کردستان و سالار زمانی از آذربایجان شرقی اختصاص یافت.

دیگر برندگان اول تا سوم انفرادی در وزن 86 کیلوگرم به ترتیب شامل علی شیران از اصفهان، علی بیگلری از قزوین و رضا مجیدی مقدم از کردستان بود.

اما در وزن 92 کیلوگرم مقام اول به علیرضا صفویه از قزوین، مقام دوم به حسین رضا حاجیان از کردستان و مقام سوم هم به علیرضا پوراسد از آذربایجان شرقی رسید.

پویا افشار از گیلان، امیرحسین لایق از آذربایجان شرقی و محمدامین عزیزی زاده از ایلام هم به ترتیب در وزن 97 کیلوگرم موفق شدند در صندلی اول تا سوم این مسابقات قرار بگیرند.

و اما مقام اول تا سوم وزن 125 کیلوگرم اختصاص یافت به ابوالفضل رستم پور از گیلان، محمدرضا داداشی از زنجان و امیرمحمد طاهرخانی از قزوین.

این دوره از مسابقات در روزهای پنجشنبه و جمعه در سالن هزار و 200 نفری شهر سریش آباد از توابع شهرستان قروه با حضور کشتی گیرانی از ده استان کشور برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 اسفند 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 76

به "مسابقات کشتی آزاد جوانان کشور برترین های خود را شناخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات کشتی آزاد جوانان کشور برترین های خود را شناخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید