ظریف خطاب به پمپئو: ترک عادت دروغگویی موجب مرض است

به گزارش مجله دامپزشکی، وزیر امور خارجه ایران در پاسخ به جدیدترین اتهامات مایک پمپئو تأکید کرد که بقایای تیم بی در تلاش است که دونالد ترامپ را فریب داده و به سوی جنگ بکشاند.

ظریف خطاب به پمپئو: ترک عادت دروغگویی موجب مرض است

به گزارش مجله دامپزشکی، ظریف در توئیترش نوشت:

اقدام به جنگ یا تحریک به جنگ؟ باقیمانده تیم بی(همراه با هم پیمانان جاه طلب) تلاش دارند تا دونالد ترامپ را برای ورود به جنگ فریب دهند. به خاطر خودشان هم که شده، باید دعا کنند به آنچه که در پی آن هستند، نرسند. آنها هنوز در حال پرداخت هزینه جنگی به مراتب کوچکتر در یمن هستند که با نخوت فراوان می خواستند چهار سال پیش، آن را تمام کنند.

ظریف همچنین در توئیت دیگری نوشت:

ترک عادت موجب مرض است آقای پمپئو! دروغ و فریب و پیشانی به خاک ساییدن در برابر دست نشاندگان خارجی که به جان و مال دیگران هیچ اعتنایی ندارند، طی روزهای اخیر به سطح جدیدی رسیده است. راستا رستگاری این است: مغتنم شمردن فرصت و انتها فاجعه یمن، نه گسترده تر کردن آن.

لازم به ذکر است وزیر خارجه آمریکا که پیشتر به عنوان رئیس سیا فعالیت داشت در یک سخنرانی به دروغگویی و تقلب این سازمان اشاره کرده و گفت: من رئیس سیا بودم. ما دروغ می گفتیم، تقلب می کردیم، می دزدیدیم. ما همه دوره های آموزشی را داشتیم.

پمپئو روز گذشته نیز بار دیگر با تکرار اتهام زنی به ایران گفت: جامعه اطلاعاتی به شدت بر این باور است که حوثی ها (انصارالله) به تجهیزات نظامی که از آنها برای حمله به تأسیسات نفتی آرامکو استفاده شد مجهز نیستند.

از طرف دیگر، سخنگوی وزارت دفاع عربستان سعودی در یک کنفرانس خبری، با نمایش تکه پاره هایی از تسلیحات نظامی مدعی شد که ایران در حمله اخیر به تأسیسات نفتی سعودی نقش داشته است.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 448

به "ظریف خطاب به پمپئو: ترک عادت دروغگویی موجب مرض است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظریف خطاب به پمپئو: ترک عادت دروغگویی موجب مرض است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید