سجادی: کوشش می کنیم در بازی های آسیایی یکی از برترین نتایج را رقم بزنیم

به گزارش مجله وتورلد، وزیر ورزش و جوانان تاکید نمود: همه کوشش و برنامه ریزی ما این است که یکی از برترین نتایج را در بازی های آسیایی 2022 چین رقم بزنیم.

سجادی: کوشش می کنیم در بازی های آسیایی یکی از برترین نتایج را رقم بزنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حمید سجادی در حاشیه مراسم تجلیل از کشتی گیران که از سوی شهرداری تهران برگزار گردید، گفت: مسئولیت اجتماعی ارزشمندی از سوی شهرداری تهران به نمایش گذاشته شد. به سهم خودم به عنوان خادم ورزش و عضوی از جامعه ورزش از این اقدام تشکر می کنم. هرچقدر به صورت مادی و معنوی از این ورزشکاران تجلیل کنیم، آنها می توانند در آینده در عرصه های بین المللی افتخارآفرینی نمایند.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار خبرنگاران درباره برنامه ریزی برای حضور ایران در بازی های آسیایی 2022 و اینکه چقدر امیدوار است در پی درخشش ورزشکاران ایران، در این مسابقات شاهد رکوردشکنی باشیم، توضیح داد: یک روز را هم از دست نمی دهیم. همه کوشش و برنامه ریزی ما این است که یکی از برترین نتایج را رقم بزنیم. در بازی های آسیایی 2010 گوانجو تا رتبه چهارم پیش آمدیم. امیدواریم این نتایج بار دیگر تکرار گردد و از لحاظ کمیت و کیفیت مدال ها در بازی های آسیایی پیش رو شرایط بهتری داشته باشیم و برترین نتایج را رقم بزنیم.

سجادی درباره نقش مراسم های تجلیل در روحیه ورزشکاران گفت: این توقعی است که ورزشکاران دارند و شاید به ما نگویند. ورزشکاران توقع دارند مدال و کوشش های آنها دیده گردد ولی خیلی از آنها محجوب هستند و چیزی نمی گویند. این وظیفه ماست که از آنها حمایت و به معیشت و زندگی شان رسیدگی کنیم تا آنها بتوانند بدون دغدغه و نگرانی برای مسابقات آماده شوند.

وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد: مدال ها و رکوردها باعث غرور ملی می گردد و ورزشکار دوست دارد این غرور را در جامعه ببیند. به امیرحسین زارع که 20 سالش است چند دقیقه بعد از کشتی اش رنگ زدم و با او صحبت کردم. به او گفتم نمی دانی چه شادی در ایران به پا نموده ای و ما قدردان هستیم. این اثرگذاری را باید انجام دهیم و آنها نیز با غیرتی که دارند کارشان را انجام می دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 آبان 1400 بروزرسانی: 25 آبان 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1893

به "سجادی: کوشش می کنیم در بازی های آسیایی یکی از برترین نتایج را رقم بزنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجادی: کوشش می کنیم در بازی های آسیایی یکی از برترین نتایج را رقم بزنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید