رکورد شکنی باشگاه اینتر در کسب درآمد

به گزارش مجله دامپزشکی، باشگاه اینتر در فصل گذشته میزان درآمدهایش از منابع مختلف را به میزانی بی سابقه افزایش داد و یک رکورد جدید در این زمینه به ثبت رساند.

رکورد شکنی باشگاه اینتر در کسب درآمد

به گزارش خبرنگاران، باشگاه اینتر گزارش مالی اش در فصل 19-2018 را منتشر کرد که این گزارش نشان می دهد نراتزوری رکورد جدیدی برای کسب درآمد به ثبت رسانده اما هیچ سودی هم عایدش نشده است.

درآمد باشگاه اینتر نسبت به فصل گذشته 20 درصد افزایش داشته و به 417 میلیون یورو رسیده است. این رقم دو برابر چیزی است که باشگاه در بدو انتقال مالکیتش به گروه چینی سونیگ به ثبت رسانده بود. افزایش 9 درصدی درآمدهای حاصل از عقد قرارداد با حامیان مالی و رسیدن آن به 138 میلیون یورو و نیز افزایش عواید حاصل از محل بلیت فروشی دلایل اصلی بالا رفتن درآمدهای باشگاه در فصل گذشته بوده است.

در فصل گذشته به طور متوسط 61 هزار نفر در بازی های خانگی اینتر به ورزشگاه رفتند که یک رکورد برای نراتزوری محسوب می شود، بهترین میانگین در ایتالیا و پنجمین آمار برتر در فوتبال اروپا بود. با این حال، افزایش ضررهای مالی باشگاه و رسیدن آن به 48.8 میلیون یورو که بیشتر حاصل سرمایه گذاری های غلط در بخش جابجایی بود سبب شده که باشگاه از افزایش درآمدهایش سود چندانی نبرده باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 آذر 1398 بروزرسانی: 26 آذر 1398 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 583

به "رکورد شکنی باشگاه اینتر در کسب درآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد شکنی باشگاه اینتر در کسب درآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید