روسیه میزبان رقابتهای 2020 قهرمانی جوانان دنیا شد

به گزارش مجله دامپزشکی، روسیه موفق شد میزبانی رقابتهای قهرمانی دنیا جوانان وزنه برداری در سال 2020 را از آن خود کند.

روسیه میزبان رقابتهای 2020 قهرمانی جوانان دنیا شد

به گزارش مجله دامپزشکی ، روسیه موفق شد میزبانی رقابتهای قهرمانی دنیا جوانان وزنه برداری در سال 2020 را از آن خود کند.این تصمیم امروز در نشست سالانه اعضای فدراسیون اروپاییی وزنه برداری در زاموسک لهستان اعلام شد. ماکسیم آگاپیتف رییس فدراسیون وزنه برداری روسیه از این اقدام فدراسیون بین المللی اروپایی وزنه برداری و دادن میزبانی این رقابتها به روسیه تشکر و قدردانی کرد.

روسیه از سال 1983 تاکنون میزبان رقابتهای قهرمانی جوانان دنیا وزنه برداری نبوده است. ماکسیم آگاپیتف در این خصوص به خبرگزاری رسمی روسیه تاس می گوید:مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان دنیا در سال 2020 پس از بازیهای المپیک و پارالمپیک تابستانی توکیو 2020 از مهم ترین رویدادهای ورزشی است.

آگاپیتف تاکید دارد:این رقابتها ورودی مسابقات المپیک هم محسوب می شوند. رییس فدراسیون وزنه برداری روسیه همچنین گفت:در شرایط خیلی سخت اقتصادی و سیاسی که کشورمان در آن به سر می برد من فکر می کنم میزبانی رقابتهایی در این سطح بسیار اهمیت دارد.همکاران اروپایی ما این فرصت را دارند تا در مورد کشور ما مسائل بسیاری را بدانند و مهمان نوازی ما را از نزدیک احساس نمایند.

گفتنی است؛ این اولین رقابت قهرمانی است که از سال 2011 که کازان میزبان آن بوده به روسیه تعلق می گیرد. چرا که این کشور به دلیل دوپینگ گسترده فعالیت های وزنه برداری آن به حالت تعلیق در آمده بود.

5، 250

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 8 اسفند 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 77

به "روسیه میزبان رقابتهای 2020 قهرمانی جوانان دنیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه میزبان رقابتهای 2020 قهرمانی جوانان دنیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید