خرمزی: به تمام گل هایی که خوردیم، مشکوک هستم، شیطنت های شب گذشته تیم را به هم ریخت

به گزارش مجله وتورلد، سرمربی موقت تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: به تمام گل هایی که از سپاهان دریافت کردیم، مشکوک هستم.

خرمزی: به تمام گل هایی که خوردیم، مشکوک هستم، شیطنت های شب گذشته تیم را به هم ریخت

به گزارش خبرنگاران، محمود خرمزی، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از شکست سنگین 6 بر یک مقابل سپاهان گفت: من از مردم اراک بابت شکست امروز مقابل سپاهان عذرخواهی می کنم. مسئولیت تیم را بعد از رفتن خطیبی قبول کردم، ما توانستیم در بازی با نساجی تیم را خوب حفظ کنیم و بازی قابل قبول داشتیم و در آن شرایط نتیجه بدی نگرفتیم. با رئیس هیئت رئیسه صحبت کردم و گفتم من معرفت خودم را نشان دادم، اجازه دهید که بروم. من گفتم در این تیم شیطنت می گردد، نمی دانم از کجا و نمی توانم خیلی حرف ها را بزنم ولی واقعا از همه نظر شیطنت می شد.

وی ادامه داد: من صحبتم این است که تیم را از لحاظ روحی و روانی آماده کردم و الان هم ماموریتم تمام شد و خیلی هم بد تمام شد و خاطره بدی برای من باقی ماند. من پیش از بازی مهم مقابل سپاهان تیمم را از هر لحاظ آماده نموده ام ولی مدیرعامل محترم باشگاه بعد از 10 روز، دیروز در اردوی تیم حاضر شدند و بحث مشارکت و فروش باشگاه را مطرح کردند و نظم تیم را به هم ریختند، خب نتیجه این حرف ها هم شکست سنگین مقابل سپاهان می گردد. به تمام گل هایی که دریافت کردیم، مشکوک هستم، بچه های ما مقابل سپاهان بازیکنان 3،4 هفته گذشته نبودند و آلومینیوم اراک وجود نداشت.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک اضافه نمود: خیلی از بازیکنان در تیم ما احیا شدند، بازیکنان به جای اینکه معرفت و مرام نشان دهند با شیطنت تیم را به هم ریختند. این تیم بعد از 18 سال بالا آمده است و من سال گذشته هم در این تیم بودم و مدیریت خوب آقای محرابی بود. رسول خطیبی اگر رفت به خاطر شیطنت آقایان بود. شیطنت ها باعث جدایی او شد و اگر الان جلوی آن را نگیریم این تیم مثل تیم های دیگر می گردد که شرایط بدی پیدا کردند. داوری هم امروز خیلی بد سوت زد. باز هم از مردم اراک بابت باخت مقابل سپاهان عذرخواهی می کنم.

خرمزی در مورد اینکه درباره شیطنت ها شفاف تر صحبت کند، بیان کرد: من نمی توانم اسمی ببرم، ولی تیم من از همه نظر و روحی و روانی تا دیشب خیلی خوب بود، ولی شب گذشته با صحبت هایی مبنی بر فروش باشگاه آلومینیوم، اردوی تیم به هم ریخت، من فقط می توانم همین را بگویم. به هیچ عنوان باخت امروز ما فنی نبود. یک عده از بازیکنان ما مقابل سپاهان راه می رفتند، من نمی خواهم همه چیز را گردن بازیکنان بیاندازم ولی شیطنت ها از گوشه و کنار و از شب گذشته آغاز شد. من با رئیس هیئت مدیره صحبت کردم و گفتم که تیم من تا الان خیلی خوب بود، آقای اکرمی هم آمدند در رختکن صحبت کردند ولی فایده ای نداشت.

وی درباره این موضوع که بحث جدایی بعضی از بازیکنان آلومینیوم مطرح است، توضیح داد: من در این دو هفته خیلی تنها بودم، با 3 نفر از کادرم بودم. الان شرایطی طوری بود که باید آقایان جمع می شدند و مدیرعامل و بزرگان تیم باید در کنار تیم می بودند، من تکلیف کارم را نمی دانستم و تنهایی نمی توانستم کار را جمع کنم. ما امروز مقابل تیمی بازی کردیم که از همه نظر قابل احترام است و من به تنهایی کاری از دستم بر نمی آمد و فقط به خاطر مردم و شرایط تیم کنار تیم بودم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در پاسخ به این سوال که صحبت های او به معنای استعفا از سمتش است؟ گفت: من پیش از بازی با نساجی می خواستم بروم ولی نه به سمت تبریز و تراکتور، بلکه می خواستم به سمت شهر و خانواده ام بروم. ولی یکی دو نفر که قابل احترام هستند از من خواستند که بمانم و به تیم یاری کنم. ما تا دیشب خیلی خوب پیش می رفتیم ولی باز هم می گویم که امروز خیلی شیطنت وجود داشت و ببینید بازی دروازه بان ما مقابل سپاهان و بازی قبلی را مقایسه کنید. بعد از رفتن خطیبی، مسئولان باشگاه باید اعضای تیم را جمع می کردند و تکلیف تیم را معین می کردند، این کار را نکردند و نتیجه اش را امروز دیدیم.

خرمزی در پاسخ به این سوال که بازی با سپاهان آخرین حضور او در کادرفنی آلومینیوم بود؟ بیان کرد: بله بازی با سپاهان آخرین بازی در کادرفنی آلومینیوم بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1548

به "خرمزی: به تمام گل هایی که خوردیم، مشکوک هستم، شیطنت های شب گذشته تیم را به هم ریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرمزی: به تمام گل هایی که خوردیم، مشکوک هستم، شیطنت های شب گذشته تیم را به هم ریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید