خاموشی برنامه ریزی شده در 2 استان از امروز، تهران در انتظار تصمیم گیری

به گزارش مجله وتورلد، در دو استان البرز و خراسان رضوی، جداول خاموشی های برنامه ریزی شده از امروز منتشر و در اختیار مردم قرار گرفت و انتشار و اعلام جداول خاموشی های برنامه ریزی شده در بقیه استان ها به ویژه تهران، در انتظار تصمیم گیری است.

خاموشی برنامه ریزی شده در 2 استان از امروز، تهران در انتظار تصمیم گیری

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، هنوز یک ماه به آغاز تابستان باقی مانده و در نخستین روز سومین ماه بهار، شاهد آغاز خاموشی های برنامه ریزی شده در کشور هستیم.

استان خراسان رضوی و استان البرز، دو استانی هستند که نخستین جداول خاموشی های برنامه ریزی شده در این استان ها اطلاع رسانی شد و بررسی ها نشان می دهد اعلام جداول خاموشی های برنامه ریزی شده در بقیه استان ها به ویژه تهران، در انتظار تصمیم گیری است.

شاهد رشد بیش از 8 هزار مگاواتی مصرف برق نسبت به روز مشابه سال گذشته هستیم و ناکارآمدی دولت در مدیریت مصرف و مدیریت تأمین برق موجب شده تا در نخستین روز خردادماه شاهد آغاز انتشار جداول خاموشی های برنامه ریزی شده برق در کشور باشیم.

ضروری است مشترکان بخش خانگی نسبت به مدیریت مصرف برق به منظور پایداری شبکه و جلوگیری از بروز خاموشی های سراسری، توجه لازم را معطوف کنند و هر مشترک حداقل 15 تا 20 درصد در مصرف برق خود، صرفه جویی کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 تیر 1400 بروزرسانی: 20 تیر 1400 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1732

به "خاموشی برنامه ریزی شده در 2 استان از امروز، تهران در انتظار تصمیم گیری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاموشی برنامه ریزی شده در 2 استان از امروز، تهران در انتظار تصمیم گیری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید