جناح چپ پرسپولیس؛ جوان ناشناس یا ستاره مصدوم؟

به گزارش مجله وتورلد، جناح چپ پرسپولیس در سال های اخیر همواره نقطه ضعف این تیم بوده و هنوز برای رفع این مشکل اقدامی صورت نگرفته است.

جناح چپ پرسپولیس؛ جوان ناشناس یا ستاره مصدوم؟

تیم فوتبال پرسپولیس جابجایی تابستانی را با قدرت آغاز کرد و توانست با جذب علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی، سعید صادقی، گئورگی گولسیانی، قدم های محکمی را بردارد، اما سرخپوشان هنوز در پستی که نیاز مبرم به بازیکن دارند، پیروز به جذب بازیکنی در حد نام باشگاه پرسپولیس نشده اند.

از چهار بازیکنی که خروجشان به صورت قطعی از پرسپولیس اعلام شده است، دو بازیکن در پست دفاع چپ بودند. علی شجاعی و سعید آقایی که به ترتیب به نساجی و فولاد خوزستان ملحق شدند.

در فصول اخیر جناح چپ پرسپولیس را می توان پاشنه آشیل این تیم دانست چرا که بیشتر ضربات را از این پست دریافت کرده است.

یحیی گل محمدی حتی برای بهبود شرایط از وحید امیری در پست دفاع چپ بازی گرفت که او را می توان بهترین دفاع چپ تیم پرسپولیس دانست، اما از شانس بد امیری هم از ناحیه کمر مصدوم شد و خود را به تیغ جراحان سپرد.

پرسپولیس برای تقویت این پست ابتدا روی جذب میلاد زکی پور تاکید داشت، اما باشگاه به خاطر زیاده خواهی این بازیکن قید او را زد. امید نورافکن دیگر گزینه سرخپوشان بود که به خاطر شرایط قراردادی اش نتوانست سرخپوش شود.

در بین خرید های پر سر و صدای پرسپولیس، اما یک نام ناآشنا وجود داشت. محمدمهدی احمدی جوان با سابقه بازی در نفت مسجد سلیمان به پرسپولیس پیوست. پست تخصصی او دفاع چپ است، اما به نظر نمی رسد که بتوان روی این بازیکن حساب ویژه ای باز کرد.

از طرفی یحیی گل محمدی قصد دارد تا از وحید امیری به عنوان مدافع چپ بازی بگیرد. امیری مصدوم است و معین نیست پس از بازگشت چه شرایطی خواهد داشت.

به هر حال اولویت پرسپولیس در شرایط فعلی جذب مهاجم است، اما در صورت عدم جذب دفاع چپ ممکن است با مشکل روبرو شود. در نهایت باید دید تدبیر یحیی گل محمدی برای پوشش این نقطه ضعف چه خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 2129

به "جناح چپ پرسپولیس؛ جوان ناشناس یا ستاره مصدوم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جناح چپ پرسپولیس؛ جوان ناشناس یا ستاره مصدوم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید