تیم ارتباطی کاملا زنانه بایدن در کاخ سفید

به گزارش مجله دامپزشکی، رئیس جمهوری منتخب آمریکا دستیاران ارشد کمپین خودش را برای مناصب ارشد در تیم مطبوعاتی کاخ سفید برگزیده است. برای اولین بار در تاریخ آمریکا، کل کارکنان ارشد ارتباطی را زنان تشکیل میدهند.

تیم ارتباطی کاملا زنانه بایدن در کاخ سفید

به نقل از خبرگزاری رویترز، جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا یکشنبه در اقدامی بی سابقه در تاریخ این کشور، کارکنان ارشد مطبوعاتی کاخ سفید که همگی از خانم ها هستند، معرفی نموده و به دستیاران ارشد کمپینش و کهنه کاران دولت اوباما برای رهبری تیم ارتباطی دولت آینده متکی است.

بایدن در بیانیه ای گفت: مفتخرم که اولین تیم ارتباطاتی ارشد کاخ سفید متشکل از زنان را اعلام کنم. این نیروهای با تجربه و واجد شرایط، دیدگاه های متنوع نسبت به کارشان و تعهد مشترک برای بازسازی بهتر این کشور دارند.

تیم انتقالی بایدن گفت زنان متنوع، باتجربه و بااستعداد برای این نقش ها انتخاب شدند که تعهد رئیس جمهوری آینده به تشکیل دولتی را نشان میدهد که شبیه به ایالات متحده باشد و از روز اول بتواند برای خانواده های شاغل مثمرثمر باشد.

برای اولین بار، نقش های ارتباطی ارشد در کاخ سفید کلا به زنان می رسد. چهار تن از این هفت فرد منصوب نیز زنان رنگین پوست هستند.

جنیفر ساکی که سابقا مدیر ارتباطات کاخ سفید در دوران باراک اوباما بود، به عنوان سخنگوی دولت بایدن انتخاب شده است. جن ساکی

ساکی که از مدت ها پیش سخنگوی دموکراتها بوده است، در پیامی توییتری نوشت: این تیمی از بهترین، بااستعدادترین و آزموده ترین نیروهاست که همگی زن هستند و این متنوع ترین تیم در تاریخ ماست و همچنین شش تن از مادرانی با فرزندانی کوچک هستند.

کیت بدینگفیلد، سخنگوی کمپین بایدن و معاونش کامالا هریس، به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید خدمت خواهد نمود. او در زمانی که بایدن معاون رئیس جمهوری آمریکا بود، مدیر ارتباطات بایدن بود.

سیمون سندرز (Symone Sanders)، از مشاوران ارشد کمپین بایدن به عنوان سخنگوی ارشد کامالا هریس خدمت میکند. الیزابت الکساندر، سخنگوی بایدن در زمان حضور در دولت اوباما، به عنوان مدیر ارتباطاتی جیل بایدن، بانوی اول آینده منصوب میشود.

دیگر منصوبان شامل کارین ژان-پییر (Karine Jean-Pierre) و اشلی اتین (Ashley Etienne)، از مشاوران ارشد کمپین بایدن هستند.

ژان-پییر، از دیگر مقامهای دوران اوباما، معاون مطبوعاتی اصلی میشود و اتین به عنوان مدیر ارتباطات کامالا هریس خدمت میکند. پیلی توبر که به عنوان مدیر ارتباطات برای ائتلافهای کمپین بایدن - هریس کار میکرد، به عنوان معاون مدیر ارتباطات کاخ سفید انتخاب شده است.

برخلاف بیشتر پستهای در حد کابینه، این منصوبان به تایید سنا نیازی ندارند. تیم ارتباطاتی ترامپ هم شامل هفت زن از جمله کایلی مک انانی، سخنگو و آلیسا فاراه (Alyssa Farah) مدیر ارتباطات کاخ سفید است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1384

به "تیم ارتباطی کاملا زنانه بایدن در کاخ سفید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ارتباطی کاملا زنانه بایدن در کاخ سفید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید