کوشش دولت اندونزی برای لغو ویزا شینگن برای شهروندانش

به گزارش مجله دامپزشکی، بر اساس گزارش خبرگزاری اندونزیایی آنتارا نیوز (ANTARA News)، وزارت خارجه اندونزی در کوشش است تا ضرورت اخذ ویزا شینگن برای شهروندان کشورش را لغو کند. در صورت به نتیجه رسیدن این کوشش ها، شهروندان اندونزیایی برای ورود به 26 کشورهای محدوده شینگن، نیازی به دریافت ویزا ندارند. با خبرنگاران همراه باشید.

کوشش دولت اندونزی برای لغو ویزا شینگن برای شهروندانش

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

رتنو مرسودی وزیر امورخارجه اندونزی با بیان اینکه کشورش مدارک و اطلاعات لازم را در اختیار فرانتس تیمرمانس معاون اول رئیس اتحادیه اروپا قرار داده، گفت:

اندونزی اولین کشور جنوب شرق آسیا است که در پیمان جنگل داری اتحادیه اروپا مشارکت نموده و آن را اجرا می نماید. من آمار تعداد شهروندان اندونزی که هرسال به کشورهای عضو پیمان شنگن سفر می نمایند را آنالیز کردم. شهروندان اندونزیایی با نرخ 1 درصد رد درخواست، یکی از بالاترین نرخ دریافت ویزای شینگن را دارا هستند.همچنین به گفته وی اندونزی دارای بالاترین پتانسیل مالی در بین کشورهای جنوب شرق آسیا است. مرسودی به کشورهای اروپایی پیشنهاد داده تا همان گونه که دولت اندونزی برای بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا شرایط دریافت ویزا را تسهیل نموده، این کشورها نیز برای شهروندان اندونزیایی تسهیلات متقابلی در نظر گیرند. به تازگی دولت اندونزی مطابق با فرمان 69 ام ریاست جمهوری این کشور (در سال 2015)، ضرورت دریافت ویزا برای بسیاری از شهروندان کشورهای عضو ناحیه شینگن را لغو نموده است. به گفته مرسودی از میان 45 کشور اروپایی، در حال حاضر شهروندان 15 کشور می توانند بدون درخواست ویزا به این کشور سفر نمایند، بنابراین اندونزی درخواستی منطقی به اتحادیه اروپا ارائه داده است. منبع : schengenvisainfoمنبع: کجارو
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 456

به "کوشش دولت اندونزی برای لغو ویزا شینگن برای شهروندانش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش دولت اندونزی برای لغو ویزا شینگن برای شهروندانش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید