امدادرسانی به 94 خانوار متاثر از بارندگی در خوزستان

به گزارش مجله دامپزشکی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از امدادرسانی به 94 خانوار متاثر از بارندگی از روز گذشته تاکنون اطلاع داد.

امدادرسانی به 94 خانوار متاثر از بارندگی در خوزستان

علی خدادادی در گفت و گو با مجله دامپزشکی، با اشاره به بارندگی های شدید روزهای گذشته اظهار کرد: در مرحله نخست امدادرسانی هلال احمر خوزستان به مناطق متاثر از بارندگی های شدید در مناطق امامزاده بابا احمد، دلی محمدحسین خان، جله دشت لیر، لیراک تنگ تینا، وارگه سبز و چلو شهرستان اندیکا به 25 خانوار آسیب دیده یاری رسانی شد در این یاری رسانی به این مناطق دو تیم امداد و نجات به تعداد نه نفر، یک خودروی آمبولانس و یک خودروی پشتیبانی حضور داشتند.

وی اضافه کرد: همچنین به 29 خانوار آسیب دیده از عشایر بخش عقیلی، کیارس، پل پرزین و عشایر حاشیه شهر در شهرستان گتوند یاری رسانی شد که در این عملیات 58 نفر نجات یافتند. در امداد رسانی به این مناطق سه تیم امداد و نجات به تعداد 11 نفر یک خودروی آمبولانس و یک خودروی پشتیبانی یک موتور برق یک پمپ آب حضور داشتند. همچنین در این مناطق چهار باب منزل از آب تخلیه شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان توضیح داد: همچنین به 15 خانواده آسیب دیده در سطح شهرستان آغاجاری پس از بارندگی امدادرسانی شد که در این عملیات دو تیم امداد و نجات به تعداد هشت نفر به همراه تجهیزات حضور داشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: به مناطق شهرک بعثت، اسلام آباد علیا، حسین آباد شیخ، سطح شهر (کوچه مرتضوی) و کمربندی روبروی اداره راه و شهرسازی در شهرستان بهبهان به 10 خانوار که شامل 51 نفر هستند یاری رسانی شد. در این عملیات نیز دو تیم امداد و نجات به تعداد نه نفر به همراه تجهیزات حضور داشتند.

وی اضافه کرد: همچنین به 15 خانوار آسیب دیده که در مجموع 65 نفر از عشایر مناطق میان آب، درخزینه و جاده کشت و صنعت کارون در شهرستان شوشتر امداد رسانی شد. برای امدادرسانی به این خانوارها دو تیم امداد و نجات به تعداد هشت نفر و به همراه تجهیزات به این مناطق اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: در مجموع در این امداد رسانی ها به 94 خانواده متاثر از بارندگی و سیل امدادرسانی شد. در مرحله نخست امدادرسانی 580 کیلوگرم پلاستیک پوششی، پنج چادر، 278 تخته پتو، 80 تخته موکت، 47 چراغ والور، 579 کیلوگرم مواد غذایی(برنج، چای، قند، شکر، حبوبات و روغن) و 386 قوطی انواع کنسرو بین این خانوارها توزیع شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 89

به "امدادرسانی به 94 خانوار متاثر از بارندگی در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امدادرسانی به 94 خانوار متاثر از بارندگی در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید