الهامی: نساجی حریف سختی خواهد بود

به گزارش مجله دامپزشکی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: برای طرفداران به میدان می رویم و تراکتور آماده کسب 3 امتیاز بازی با نساجی مازندران است.

الهامی: نساجی حریف سختی خواهد بود

به گزارش مجله دامپزشکی ساکت الهامی اظهار کرد: خیلی دوست داشتم مجله دامپزشکی و سردبیران رسانه های شهرمان هم در این نشست خبری حضور داشتند، ولی به خاطر شیوه نامه های بهداشتی امکان حضورشان وجود ندارد. متأسفانه به خاطر شیوع بیماری کرونا ویروس که تمامی کشور را در برگرفته، شرایط خوب نیست و اگر مسابقات تعلیق می شد، بهتر بود؛ ولی شرایط طوری شده که باید از تصمیم متولیان امر تبعیت کنیم.

وی با بیان اینکه تمرینات را از همان روز اول با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز نموده ایم، اعلام کرد: موافق برگزاری بازی ها نیستیم، ولی با این حال تمرینات را ابتدا در قالب گروه های سه نفره و سپس در قالب گروه های هفت و هشت نفره پیگیری نموده و طی روزهای پایانی نیز تمرینات را به صورت گروهی با حضور تمامی نفرات برگزار کردیم.

الهامی خطاب به طرفداران تراکتور، گفت: متأسفانه نمی توانم برای حضور شما در کنارمان کاری انجام دهم، ولی بدانید که سربازهای شما آماده نبرد هستند و دعای خیرتان بدرقه ما است. تراکتور برای بازی فردا آمادگی کامل دارد. نساجی مازندران هم تیم خوبی است؛ اما باتوجه به اینکه بازی ها فردا پس از وقفه چهار ماهه آغاز می شوند، تیم ها چندان از شرایط هم آگاهی ندارند. موضوع تمرکز و مسائل روحی و روانی برای بازی فردا مهم است و بچه های ما به این باور رسیدند که باید دست پُر از زمین بازی خارج شوند.

وی با بیان اینکه طرفداران چهار ماه معطل بازی ها بودند و باید سه امتیاز بازی فردا را کسب کنیم، شرح داد: نساجی حریف سختی خواهد بود و ما هم تراکتور هستیم. می خواهیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم، ولی حیف طرفداران حضور نخواهند داشت. بچه ها به دنبال کسب سه امتیاز بازی هستند. تنها کاری که می توان در شرایط کنونی برای طرفداران انجام داد، فقط کسب سه امتیاز بازی است.

سرمربی تراکتور در خصوص غایبان تیمش برای بازی با نساجی، گفت: نمی خواهم در خصوص افرادی که نیستند، صحبت کنم. تراکتور آماده بوده و بازیکنانی که حضور دارند، با تمام وجود بازی خواهند کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 12 شهریور 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1139

به "الهامی: نساجی حریف سختی خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: نساجی حریف سختی خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید