شروع طرح تابستانه کتاب با 761 کتابفروشی، کتاب با 20 درصد تخفیف بخرید

به گزارش مجله دامپزشکی طرح تابستانه کتاب از مجموعه بسته های حمایتی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی از صنعت نشر و کتابفروشی ها از امروز 18 مردادماه شروع شد.

شروع طرح تابستانه کتاب با 761 کتابفروشی، کتاب با 20 درصد تخفیف بخرید

بر اساس این گزارش، در این طرح بیش از 700کتابفروشی مشارکت داشته و به مخاطبان کتاب با تخفیف 20 درصد ارائه می نمایند.

چهاردهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب به وسیله کتابفروشی ها با عنوان تابستانه کتاب99 از 18 مرداد ماه همزمان با عید غدیرخم کار خود را شروع کرد.

761 کتابفروشی از 31 استان کشور در طرحتابستانه کتاب مشارکت نموده اند که از امروز 18مردادماه با یارانه20درصدی کتاب های عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی را به مخاطبان ارائه می نمایند.

استان تهران با 115 کتابفروشی، اصفهان با 85 کتابفروشی و خراسان رضوی با 81 کتابفروشی بیشترین مشارکت را از آن خود نموده اند.

همچنین میزان مشارکت کتابفروشی های آذربایجان غربی و کهگیلویه و بویراحمد در طرح تابستانه کتاب نسبت به بهارانه کتاب، افزایش 50درصدی را نشان می دهد. کتابفروشی های خراسان شمالی نیز در این مقایسه 40درصد افزایش داشته اند.

این طرح که با شعار کتاب بخوانیم، ایمن بمانیم از 18مردادماه شروع و تا 30مرداد ادامه خواهد داشت، سقف مجاز خرید برای هر خریدار 150 هزار تومان است مخاطبان با در دست داشتن کارت ملی مجاز به خرید هستند.

در تابستانه کتاب99 به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل از سوی کتاب فروشی ها فراهم شده است.

با مراجعه به سایت tarh.ketab.ir می توانید از لیست کتاب فروشی های عضو این طرح با خبر شوید.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 1191

به "شروع طرح تابستانه کتاب با 761 کتابفروشی، کتاب با 20 درصد تخفیف بخرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع طرح تابستانه کتاب با 761 کتابفروشی، کتاب با 20 درصد تخفیف بخرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید