کسب و کار

نوبخت زمان پرداخت فوق العاده ویژه کادر درمان را بیان کرد

سازمان برنامه و بودجه کشور، متعهد شد که از مهرماه ماهانه فوق العاده ویژه کرونا را به وزارت بهداشت بپردازد.

3 مهر 1399

اشتغالزایی با جزر و مد

نجلا درخشانی، کارشناسی ارشد بازسازی و احیا بناها و بافت های تاریخی در یادداشتی به معرفی خورها و آبشارهای گلی پرداخته که دستاورد جز ومد است و با جذب گردشگر می تواند گره بیکاری در سواحل خلیج فارس را باز کند.

31 شهریور 1399

خودکفایی به سبک عمه شیرین

عمه شیرین همه وقت خود را به آبادانی باغ کوچکش سپری کرده و در مغازه کوچک او از رب و مربا تا ترشی و سبزی خشک و تنقلات فروخته می شود که کار دست خود اوست.

29 شهریور 1399

خبرنگاران موانع کرونا در کارآفرینی و فراوری

مشهد- خبرنگاران- کارشناسان مالی در میزگردی با عنوان کارآفرینی، موانع فراوری و کرونا به تشریح شرایط کار و کارآفرینی در شرایط ناشی از شیوع کرونا پرداختند و راهکارهایی برای حمایت از کارآفرینان در این شرایط ارایه کردند.

27 شهریور 1399

جهت دسترسی بندر صیادی سلخ آسفالت شد

خبرنگاران/هرمزگان مدیر امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: به منظور تحقق دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای ادامه توسعه زیرساخت های جزیره، راستا دسترسی بندر صیادی روستای سلخ با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و 800 میلیون ریال آسفالت شد....

25 شهریور 1399

ضرورت اصلاح فرایند جذب نیروی انسانی در دانشگاه تهران

مراسم تکریم و معارفه مدیرکل منابع انسانی دانشگاه تهران برگزار گشت.

23 شهریور 1399

خبرنگاران فرماندار سقز: مهارت آموزی لازمه پیوند دانشگاه و بازار کار است

سنندج - خبرنگاران - فرماندار ویژه سقز گفت: مهارت آموزی لازمه پیوند دانشگاه و بازار کار است و باید خلا مهارتی در جامعه توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای و آموزشی پر گردد.

22 شهریور 1399

افزایش نابرابری درامدی در آمریکا، نرخ بیکاری 11 درصدی شد

خبرنگاران؛ الگوی مصرف دهک های پایین درآمدی آمریکا تحت تاثیر کرونا تغییر کرده است.

13 شهریور 1399

عاشقانه های یک زوج وفادار

به مهوش وقاری تلفن کردم تا درباره زندگی مشترک با او صحبت کنم و وفاداری زن و مرد به یکدیگر و این که بانک عاطفی زن و شوهرها باید چقدر قوی باشد که پشتوانه هم باشند و سال ها زیر یک سقف زندگی نمایند و هر دو احساس رضایتمندی از این زندگی داشته باشند.

12 شهریور 1399

پیش بینی هالیوودی از کرونا!

روزنامه جام جم: آیا فیلم های سینمایی می توانند الهام بخش واقعیت هایی باشند که در آینده ای دور یا نزدیک اتفاق خواهند افتاد؟ آیا محصولات صنعت سینما می توانند پیش بینی رخداد های آینده را بکنند و خبر از چیز هایی بدهند که مدتی بعد اتفاق می افتند؟ در نگاه اول...

9 شهریور 1399

هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو

خبرنگاران: رئیس دفتر مرکزی حقوقی سایپا گفت: طبق مصوبه کمیته خودرو هرگونه نقل و انتقال مالکیت خودروهای صفر کیلومتر عرضه شده در طرح های فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به صورت وکالتی ممنوع است.

1 شهریور 1399

دلالان مسکن، خودرو و ارز منتظر مالیات باشند

خبرنگاران : با وجود آنکه لایحه مالیات بر عایدی سرمایه هنوز از طرف دولت ارائه نشده امروز کلیات این طرح در کمیسیون مالی مجلس به تصویب رسید.

31 مرداد 1399

فعالیت 13 کارگاه روستایی فراوری کننده ماسک در مشهد

ویروس فراگیر کرونا باعث شد تا کارگاه های فراوری پوشاک با هدف مقابله با این ویروس، اقدام به فراوری ماسک بهداشتی نمایند.

22 مرداد 1399

قصه بی انتها سدمعبر ، اشغال بیش از نیمی از پیاده رو توسط اصناف

سدمعبر به نوعی نقض حقوق شهروندی در شهرها و روستاها است و موجب آشفتگی بصری در سطح معابر می شود، اما به نظر می رسد قوانین و برخوردها با این اصناف بازدارنده نیست و ما هم چنان باید شاهد سدمعبر در خیابان ها و پیاده روها باشیم.

21 مرداد 1399

تفریح با مرگ در تالاب

تفریح با قایق در تالابی در بابل،جان چهار مرد جوان را گرفت.یکی از قربانیان برای نجات جان دو برادرش وارد تالاب شده بود که در عمق آب جان باخت.

20 مرداد 1399

صدور 14 مجوز جدید دفتر خدمات مسافرتی در تهران

معاون گردشگری تهران گفت: از ابتدای سال 99 برای 14 درخواست جدید مجوز بند ب، پروانه فعالیت صادر شده است.

16 مرداد 1399

تهدید به بمب گذاری در توکیو

دفتر مرکزی دنتسو، آژانس بازاریابی توکیو 2020 روز گذشته به دلیل تهدید به بمب گذاری مجبور به تخلیه شد. گارد امنیت در پاسخ به این اتفاق، ساختمان را در ناحیه شیودوم محاصره کرد. کیود. تهدید به این صورت بوده که یک بمب صبح فردا منفجر می گردد.

15 مرداد 1399

سایت ایتالیایی: رقابت میلان و ناپولی برای جذب آزمون، 30 میلیون یورو قیمت مهاجم ایرانی

آزمون در این فصل از لیگ روسیه 14 گل تا اینجای فصل به ثمر رسانده و در رده سوم جدول برترین گلزنان روسیه واقع شده است. قهرمانی زنیت در این فصل از لیگ روسیه هفته گذشته مسجل شد.

15 مرداد 1399

ثبت جهانی میدان امام اصفهان با عنوان ثروت میراث فرهنگی

سیدکمیل طیبی، مدیر دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه اصفهان، گفت: میدان امام اصفهان با توجه به ویژگی های منحصربه فرد میراثی، تاریخی، مالی و شهری که دارد در طرح تحقیقاتی که توسط اتحادیه اروپا انجام شد، به عنوان ثروت میراث فرهنگی برای معرفی به سازمان...

13 مرداد 1399

اتحاد رسانه های چینی و مقامات هنگ کنگ در حمله به ترامپ

رسانه های چینی و هنگ کنگ به طور مشترک به انتقاد از رفتار رئیس جمهوری آمریکا در قبال تحولات این جزیره پرداختند.

10 مرداد 1399
تعداد: (127)