2000 واحد مسکن ملی پرند تا خاتمه مرداد تحویل متقاضیان می گردد

به گزارش مجله دامپزشکی، حبیب الله طاهرخانی، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید روز گذشته از شهر جدید پرند بازدید کرد و از نزدیک در جریان فرایند پیشرفت پروژه های زیرساختی و واحدهای مسکونی این شهر نهاده شد.

2000 واحد مسکن ملی پرند تا خاتمه مرداد تحویل متقاضیان می گردد

جهت دریافت خدمات قیمت آلاچیق چوبی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

وی در بازدید از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن شامل آفرینش دریای نور، آتیس عمران قصر، صدرا نور، رهدشت پیغام و سابیر بین الملل دستور داد تا حدود 2000 واحد مسکونی از پروژه های مذکور تا پیش از هفته دولت افتتاح و به مالکان تحویل داده گردد. همچنین مقرر شد دفتر معماری و شهرسازی شرکت مادر و شرکت عمران شهرهای جدید، مقدمات لازم برای ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی در پروژه های یاد شده را فراهم نمایند.

تحویل 600 واحد وزارت دفاع تا خاتمه سال

طاهرخانی همچنین ضمن ملاقات با مدیران پروژه های 88 هکتاری و 130 هکتاری طرح اقدام ملی مسکن شهر جدید پرند و تاکید بر تحویل 600 واحد اولیه از تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی و وزارت دفاع در این شهر، از پیمانکار این پروژه ها خواست تا با افزایش نیروی انسانی این اقدام را حداکثر تا خاتمه امسال به انجام برسانند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه از فضاهای سبز و ورزشی روباز پرند نیز بازدید کرد و ضمن متذکر شدن نواقص و مسائل موجود تاکید نمود که توسعه فضاهای مذکور در دستور کار امسال شرکت عمران شهر جدید پرند قرار گرفته و با سرعت و جدیت دنبال گردد.

طاهرخانی ضمن تاکید بر به کارگیری تمام امکانات برای تکمیل واحدهای باقی مانده مسکن مهر گفت: تعیین پیمانکار برای پروژه های اقدام ملی که هنوز فاقد مجری و پیمانکار تعیین هستند لازم است. همچنین مسائل و مسائل شهر جدید پرند در سامانه طرح اقدام ملی به صورت جدی پیگیری و برطرف گردد.

طرح اقدام ملی فراوری و عرضه 400 هزار واحد مسکونی، شهریور 1398 با حضور رئیس جمهوری شروع شد. البته در برخی از مناطق از خاتمه سال 1397 کلید خورده بود. در قالب این طرح تا خاتمه سال 1398 عملیات احداث دست کم 218 هزار و 52 واحد شروع شده که بیش از نیمی از پروژه را شامل می گردد.

بر اساس اعلام اسلامی وزیر راه و شهرسازی، اولین واحدهای مسکن ملی در برخی مناطق کشور، خرداد یا تیرماه امسال تحویل می گردد. پیش از این هم محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی گفته بود که 17 هزار و 500 واحد در شهرهای کوچک آماده واگذاری است.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 14 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 963

به "2000 واحد مسکن ملی پرند تا خاتمه مرداد تحویل متقاضیان می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2000 واحد مسکن ملی پرند تا خاتمه مرداد تحویل متقاضیان می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید