12 محافظ صفحه گلکسی واچ 6؛ برترین ها برای حفاظت از نمایشگر

به گزارش مجله وتورلد، افزایش قابل توجه قیمت گجت های پوشیدنی موجب شده تا کاربران هنگام خرید این دسته از محصولات، در پی روش هایی برای محافظت هرچه بهتر از آن ها باشند و خرید محافظ ساعت یکی از مهم ترین این روش هاست. اگر از کاربران گلکسی واچ 6 سامسونگ هستید و یا قصد خرید آن را دارید، در این مقاله به معرفی و آنالیز 12 محافظ صفحه و کاور برتر این ساعت هوشمند پرچم دار سامسونگ می پردازیم تا به راحتی از بین آن ها دست به انتخاب بزنید.

12 محافظ صفحه گلکسی واچ 6؛ برترین ها برای حفاظت از نمایشگر

محافظ صفحه نمایش نانو اسپریگ مدل SPG برای مدل 44 میلی متری

اگر در پی یک محافظ صفحه ساده و در عین حال مقاوم برای گلکسی واچ 6 سامسونگ هستید، می توانید نانو اسپریگ مدل SPG را به عنوان یکی از برترین گزینه های خرید خود در نظر بگیرید.

این محصول به طور کاملاً دقیق و حساب شده از تمام قسمت های نمایشگر ساعت هوشمند شما محافظت می نماید و همه بخش ها را در بر می گیرد. این نوع محافظ صفحه گلکسی واچ 6 ضخامت بسیار کمی نسبت به گلس های شیشه ای دارد، بنابراین ظاهر ساعت هوشمند شما را چندان تغییر نمی دهد.

نانو اسپریگ مدل SPG تا حد زیادی از نگرانی های شما در رابطه با آسیب دیدگی نمایشگر ساعت هوشمندتان می کاهد، چرا که مقاومت بسیار مناسبی در برابر ضربات احتمالی از خود نشان می دهد. این محافظ با تمامی کیس و کیف های موجود برای این ساعت هوشمند سازگاری دارد و هیچ مسئله ای برای نصب آن ها به وجود نمی آورد.

از آنجایی که این محصول ضخامت بسیار کمی دارد، هیچ تأثیری روی کاهش حساسیت لمس و کاهش کیفیت تصاویر نشان داده شده نخواهد گذاشت و کاربران می توانند با خیالی راحت از آن بهره ببرند. این محصول قابلیت رد کردن 99 درصد نور صفحه نمایش به چشم بیننده را دارد و لکه های اثر انگشت، قطرات آب و چربی را نیز به سادگی جذب خود می نماید.

این نوع گلس به علت انعطاف پذیری بیشتر، راحت تر روی ساعت های هوشمندی که لبه های منحنی دارند قرار می گیرند ولی نصب این نوع محافظ صفحه احتیاج به دقت دارد. در نهایت باید به وزن سه گرمی و ابعاد 44 در 44 در 10.9 میلی متری این محصول باکیفیت اشاره کنیم.

محافظ صفحه گلکسی واچ 6 ام گلس مدل SH-MG برای مدل 40 میلی متری

محافظ صفحه نمایش ام گلس مدل SH-MG، یک محافظ صفحه باکیفیت و قیمت مناسب برای گلکسی واچ 6 سامسونگ است که دوام بسیار خوبی دارد و به لطف طراحی بدون حاشیه اش روی نمایشگر به صورت واضح ساعت دیده نمی گردد.

این محصول که از استاندارد 9H بهره می برد، به خوبی همه قسمت های نمایشگر ساعت هوشمند شما را می پوشاند و از آن در برابر حوادث احتمالی مثل برخورد با اشیای تیز و خط وخش محافظت می نماید. ضخامت این محصول بسیار کم است، بنابراین هیچ تأثیر خاصی روی ساعت هوشمند شما نخواهد گذاشت.

هنگامی که محافظ صفحه نمایش ام گلس مدل SH-MG را روی ساعت هوشمند خود نصب می کنید، هیچ مسئله ای برای لمس و یا تماشا محتواهای تصویری روی این ساعت به وجود نمی آورد. این محصول حدود 99 درصد از نور نمایشگر را رد می نماید و آن را به چشم کاربران انتقال می دهد.

نصب این لوازم جانبی باکیفیت گلکسی واچ 6 سامسونگ اگرچه بسیار آسان است اما احتیاج به دقت و حوصله دارد و همه لوازم مورد احتیاج نصب آن نیز، داخل جعبه به کاربران تقدیم می گردد. این محصول سه گرمی خاصیت ضد باکتری و ضد جرم دارد و در هنگام نصب، حبابی روی صفحه نمایش ایجاد نمی گردد.

این محافظ با تمامی کیس و کیف های موجود برای این ساعت هوشمند سازگاری دارد و کاربران هیچ مسئله ای برای نصب آن ها نخواهند داشت. لکه های چربی و اثر انگشت روی این محصول نمی ماند و ابعاد آن نیز به 42.8 در 44.4 در 9 میلی متر می رسد.

محافظ صفحه نمایش شیشه ای آلتیمیت شیلد مدل SH-UL برای مدل 40 میلی متری

محافظ صفحه شیشه ای مدل SH-UL، یک محصول فوق العاده کاربردی و بادوام از برند آلتیمیت شیلد برای گلکسی واچ 6 سامسونگ است که ویژگی های محافظتی بسیار خوبی را به کاربران ارائه می دهد.

این محصول وزن بسیار کمی دارد و به خوبی تمام قسمت های نمایشگر ساعت هوشمند شما را تحت پوشش و محافظت خود قرار می دهد. این محافظ نمایشگر از جنس سرامیک ضد خش و ضد ضربه است و به لطف ضخامت کمش به هیچ عنوان نمای بدی به ساعت هوشمند شما نمی دهد.

محافظ صفحه نمایش شیشه ای آلتیمیت شیلد مدل SH-UL را به راحتی می توان روی ساعت هوشمند گلکسی واچ 6 نصب کرد و مقدار حساسیت لمس و شفافیت نمایشگر آن را نیز تحت الشعاع قرار نمی دهد. این محصول بعلاوه مانع از جذب لکه اثرانگشت و گرد وغبار روی ساعت خواهد شد.

این محافظ صفحه کاملا نشکن بوده و ضد باکتری، ضد جرم و نامرئی است. آموزش نصب آن درون بسته بندی وجود دارد و خودتان می توانید این کار را به خوبی انجام دهید. البته توجه داشته باشید که نصب این نوع گلس ها به دقت بسیار بالایی احتیاج دارد و اگر خودتان از پس انجام این کار بر نمی آیید، حتما محصول را نزد یک شخص حرفه ای ببرید.

یکی از قابلیت های بسیار خوب این محصول، سازگاری با تمامی کیس و کیف های موجود برای گلکسی واچ 6 است که می تواند حدود 99 درصد از نور نمایشگر را به چشم کاربران انتقال دهد.

محافظ صفحه نمایش شیشه ای نایت مدل SH-KT برای مدل 40 میلی متری

یکی از برترین لوازم جانبی که می توانید برای ساعت هوشمند گلکسی واچ 6 خود بخرید، محافظ صفحه نمایش شیشه ای نایت مدل SH-KT است.

محصولی از جنس نانو که از شیشه حرارت دیده و تحت شرایط خاص با درجه سختی 9H ساخته شده و مقاومت بسیار بالایی در برابر خط و خش دارد. این محصول در برابر اثر انگشت مقاومت بالایی داشته و قطرات آب و چربی را جذب نمی نماید.

این محافظ صفحه به خاطر ضخامت کمی که دارد، اصلا حساسیت تاچ را کاهش نمی دهد و 99٪ از نور را هم رد می نماید تا بدین ترتیب بازتاب نور چشم شما را آزار ندهد. این محصول لبه های خمیده ای دارد تا دیگر خبری از حباب هم بعد از نصب نباشد.

برند نایت برای این محصول خود از چسب بسیار قدرتمندی استفاده نموده که به خوبی به نمایشگر ساعت هوشمند شما می چسبد و همه بخش های آن را در بر می گیرد. استفاده از این گلس تاثیری روی کیفیت رنگ ها و محتواهای ساعت نمی گذارد؛ به گونه ای که حس نمی کنید روی ساعت محافظ قرار داده اید.

وزن این محصول حدود سه گرم است و ابعاد آن نیز به 42.8 در 44.4 در 9 میلی متر می رسد. این محافظ صفحه کاملا نشکن بوده و ضد باکتری، ضد جرم و نامرئی است. برای نصب این محصول باید صبر و حوصله زیادی به خرج دهید تا به درستی روی نمایشگر ساعت قرار بگیرد.

این محافظ نمایشگر بدون حاشیه با تمامی کیس و کیف های موجود برای گلکسی واچ 6 سامسونگ سازگاری دارد و به طور کامل از همه قسمت های نمایشگر ساعت شما محافظت می نماید. درون جعبه این محصول سه عدد محافظ صفحه شیشه ای به شما تقدیم می گردد.

محافظ صفحه نمایش شیشه ای زیرو مدل SH-ZR برای مدل 42 میلی متری

اگر دوام یک محافظ نمایشگر برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، می توانید زیرو مدل SH-ZR را به عنوان یک محافظ صفحه برتر برای گلکسی واچ 6 سامسونگ انتخاب کنید.

برند زیرو روی مقاومت این محصول تأکید بسیار زیادی نموده و این محافظ نمایشگر می تواند تا حد بسیار زیادی نمایشگر ساعت هوشمند گران قیمت شما در برابر حوادث مختلف نظیر سقوط و یا خط وخش های متداول ناشی از برخورد کلید و مواردی از این قبیل بیمه کند.

طراحی این محصول ضخامت بسیار کمی دارد تا وقتی آن را روی نمایشگر ساعت هوشمند خود قرار می دهید، اثر منفی روی ظاهر ساعت هوشمند شما نداشته باشد و شما به راحتی بتوانید از آن بهره ببرید. چسب این محصول همه بخش های نمایشگر ساعت شما را می پوشاند و هنگام نصب آن نیز دچار مشکلاتی نظیر ایجاد حباب نخواهید شد.

نصب این لوازم جانبی باکیفیت گلکسی واچ 6 سامسونگ اگرچه بسیار آسان است اما احتیاج به دقت و حوصله دارد و همه لوازم مورد احتیاج نصب آن نیز، داخل جعبه به کاربران تقدیم می گردد. این محصول سه گرمی خاصیت ضد باکتری و ضد جرم دارد و مانع از جذب لکه اثرانگشت و گرد وغبار روی ساعت خواهد شد.

این محصول حدود سه گرم وزن دارد و ابعاد 42.8 در 44.4 در 9 میلی متری آن نیز کاملاً مناسب گلکسی واچ 6 سامسونگ است. محافظ صفحه نمایش شیشه ای زیرو مدل SH-ZR قادر است حدود 99 درصد از نور نمایشگر را به خوبی به چشمان کاربران انتقال دهد و با انواع کیس ها و گاردهای موجود برای این ساعت نیز سازگاری دارد.

با خرید این محافظ یک بسته دو عددی به شما تقدیم می گردد.

محافظ صفحه گلکسی واچ 6 گلستیک مدل SH-GL برای مدل 40 میلی متری

اگر قصد خرید یک محافظ نمایشگر قیمت مناسب و در عین حال باکیفیت را دارید، پیشنهاد ما به شما محافظ صفحه نمایش گلستیک مدل SH-GL برای گلکسی واچ 6 سامسونگ است.

این محافظ که از جنس شیشه نشکن ساخته شده، دوام بسیار بالایی دارد و از همه بخش های ساعت هوشمند شما به طور کامل حفاظت می نماید.

محافظ صفحه نمایش گلستیک مدل SH-GL بسیار سبک است و تنها سه گرم وزن دارد. این محصول هیچ تأثیری روی حساسیت تاچ و لمس ساعت هوشمند شما ایجاد نمی نماید و کیفیت نمایشگر را به هیچ عنوان تحت شعاع قرار نمی دهد.

ضخامت این محافظ نمایشگر بسیار کم بوده و به همین علت ظاهر ساعت هوشمند شما را چندان تغییر نمی دهد. با استفاده از این محصول دیگر نگران برجای ماندن لکه های چربی، قطرات آب و اثر انگشت روی نمایشگر ساعت هوشمند خود نخواهید بود، چرا که این محافظ ضد جرم، ضد باکتری و ضد اثر انگشت است.

کاربران با استفاده از این محصول، هیچ محدودیت خاصی نخواهند داشت و می توانند از کیس ها و گاردهای محافظ دلخواه خود نیز روی ساعت استفاده نمایند. این محصول قابلیت عبور 99 درصد نور نمایشگر را دارد و خیلی زود چشم کاربران به استفاده از آن عادت خواهد نمود.

محافظ صفحه نمایش گلستیک مدل SH-GL حدود سه گرم وزن دارد و ابعاد 42.8 در 44.4 در 9 میلی متری آن نیز کاملاً مناسب گلکسی واچ 6 سامسونگ است.

محافظ صفحه گلکسی واچ 6 برنارد مدل SH-BR مدل 40 میلی متری

محافظ بعدی که قصد داریم برای گلکسی واچ 6 سامسونگ معرفی کنیم، محافظ صفحه نمایش برنارد مدل SH-BR است. این محافظ از جنس نانو ساخته شده و در نتیجه دارای مزایایی مانند ضد خط و خش، مقاوم در برابر آب، ضد باکتری و جرم و نامرئی بودن است.

این نوع محافظ صفحه ضخامت بسیار کمی نسبت به گلس های شیشه ای دارد بنابراین ظاهر دستگاه را چندان تغییر نمی دهد و باعث کند شدن لمس هم نمی گردد. توجه داشته باشید که نصب این نوع گلس ها به دقت بسیار بالایی احتیاج دارد و اگر خودتان از پس انجام این کار بر نمی آیید حتما از یک شخص حرفه ای در این زمینه یاری بگیرید.

وقتی این محافظ را روی نمایشگر ساعت هوشمند سامسونگ قرار می دهید، تمام بخش های نمایشگر تحت پوشش آن قرار می گیرند و کاربران نگرانی از این بابت نخواهند داشت. این محافظ با تمامی کیس و کیف های موجود برای این ساعت هوشمند سازگاری دارد و هیچ مسئله ای برای نصب آن به وجود نمی آورد.

حاشیه های این محصول به شکل خمیده طراحی شده تا در دید محتواهای تصویری ساعت مسئله ای ایجاد نکند و بعلاوه کاربران با مشکلاتی نظیر ایجاد حباب هنگام نصب روبرو نشوند. این محصول حدود 25 گرم وزن دارد و ابعاد آن نیز به 30 در 30 در 0.3 میلی متر می رسد.

محافظ صفحه نمایش شیشه ای هارد اند تیک مدل SH-HT برای مدل 40 میلی متری

محافظ صفحه نمایش شیشه ای هارد اند تیک مدل SH-HT، یک محصول بسیار باکیفیت برای محافظت از نمایشگر گلکسی واچ 6 سامسونگ است که استفاده از آن سلامت نمایشگر ساعت هوشمندتان را تا حدودی بیمه می نماید.

این محصول از جنس شیشه نشکن فراوری شده که مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربات و حوادث احتمالی و بعلاوه خط وخش ها دارد. برش های این محصول به طور دقیقی انجام شده تا این محافظ به صورت کاملاً حساب شده روی نمایشگر ساعت هوشمند شما قرار بگیرد.

قرار دادن این محافظ روی نمایشگر ساعت هوشمند شما تأثیری بر لمس و حساسیت تاچ آن نمی گذارد و در برابر لکه های اثر انگشت، قطرات آب و چربی مقاوم است. یکی از قابلیت های بسیار خوب این محصول، سازگاری با تمامی کیس و کیف های موجود برای گلکسی واچ 6 است که می تواند حدود 99 درصد از محتواهای نمایشگر را به چشم کاربران انتقال دهد.

بعلاوه بهره گیری از این گلس تاثیری روی پخش رنگ های نمایشگر نمی گذارد و به شما احساس صفحه نمایش اصلی ساعت را القا می نماید. محافظ هارد اند تیک مدل SH-HT اگرچه فرآیند نصب ساده ای دارد، اما برای نصب کردن آن باید صبر و دقت زیادی داشته باشید.

لبه های این محافظ صفحه نمایش به شکل خمیده طراحی شده تا در هنگام نصب حباب ایجاد نکند. بعلاوه باید به وزن سه گرمی و ابعاد 42.8 در 44.4 در 9 میلی متری آن نیز اشاره کنیم.

محافظ صفحه نمایش شیشه ای جوکر مدل SH-JK برای مدل 44 میلی متری

محافظ صفحه نمایش شیشه ای جوکر مدل SH-JK، کیفیت و دوام بسیار بالایی دارد و کاربران با استفاده از آن هیچ نگرانی از بابت آسیب رسیدن به نمایشگر گلکسی واچ 6 خود نخواهند داشت.

این محصول از ترکیبی از شیشه نشکن و پلاستیک TPU فراوری شده تا بتواند از همه بخش های نمایشگر ساعت هوشمند شما در برابر ضربات احتمالی و خط وخش ها محافظت کند. وزن این محافظ نمایشگر بسیار سبک است و به هیچ عنوان حساسیت لمس و تاچ ساعت را کم نمی نماید.

لبه های این محافظ صفحه نمایش به شکل خمیده طراحی شده تا محتواهای تصویری ساعت به خوبی به کاربران نمایش داده شوند. این محصول ضخامت بسیار کمی دارد، بنابراین ظاهر ساعت شما را چندان تغییر نمی دهد. بعلاوه باید به ضد باکتری، ضد جرم و ضد آب بودن این محافظ نمایشگر نیز اشاره کنیم.

محافظ صفحه گلکسی واچ 6 سوپرسی مدل SH-SC برای مدل 40 میلی متری

محافظ صفحه نمایش شیشه ای سوپرسی مدل SH-SC، ضخامت و وزن بسیار کمی دارد و همین نیز موجب شده تا از لحاظ ظاهری تغییر خاصی روی ساعت هوشمند شما ایجاد نگردد.

این محافظ صفحه گلکسی واچ 6 سامسونگ به طور کامل از همه بخش های نمایشگر این ساعت محافظت می نماید و از کیفیت لمس و درخشندگی صفحه آن هم کاسته نخواهد شد.

این محصول شیشه ای ضد خط و خش بوده، هنگام نصب حبابی روی صفحه نمایش نمی افتد، ضد باکتری، ضد جرم و نامرئی است. این محافظ بعلاوه با تمامی کیس و کیف های موجود برای این ساعت سازگاری دارد.

کاور اسپریگ مدل SPG مناسب برای مدل 40 میلی متری

اگر در پی یک محافظت همه جانبه برای گلکسی واچ 6 خود هستید، باید به سراغ کاورهای محافظ بروید و کاور اسپریگ مدل SPG یکی از برترین ها به شمار می رود.

این کاور محافظ که به طور هم زمان از نمایشگر و هم از بدنه ساعت هوشمند محافظت می نماید، از جنس پلی کربنات بوده و خیلی راحت روی ساعت شما قرار می گیرد.

سنگینی وزن این کاور تنها 5 گرم است و این یعنی به هیچ عنوان روی وزن نهایی ساعت شما اثرگذار نخواهد بود. ابعاد این کاور محافظ 40 در 44 در 0.3 میلی متر است و در برابر خط وخش و ضربات احتمالی از خود مقاومت نشان می دهد.

برش کاری دقیق این کاور در قسمت دکمه ها و پورت ها سبب شده تا در دسترسی به آن ها محدودیتی ایجاد نگردد. علاوه بر این، ضخامت کم این محصول ساعت شما را بیش از حد برجسته نمی نماید و کاملا با ابعاد ساعت هماهنگ است.

کاور مسیر مدل GW-01 مناسب برای مدل 44 میلی متری

کاربران مدل 44 میلی متری گلکسی واچ 6 می توانند روی محافظت همه جانبه این محصول باکیفیت حساب باز نمایند.

این کاور به راحتی روی ساعت هوشمند شما قرار می گیرد و از تک تک اجزای ساعت هوشمند شما محافظت می نماید. کاور مسیر مدل GW-01 لمس و حساسیت نمایشگر ساعت را به هیچ عنوان تحت تأثیر قرار نمی دهد و به لطف سبک بودن وزنش، روی مچ دست کاربران سنگینی نمی نماید.

جنس این کاور ترکیبی از پلاستیک سخت و TPU است تا بدین ترتیب شما علاوه بر حفاظت از ساعت خود، زیبایی کم نظیری را هم به آن ببخشید.

سخن پایانی

در این مقاله به معرفی و آنالیز 12 محافظ و کاور باکیفیت و برتر ساعت هوشمند گلکسی واچ 6 سامسونگ پرداختیم تا در صورت احتیاج، مناسب ترین گزینه را برای خود در نظر بگیرید.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 8 شهریور 1402 بروزرسانی: 8 شهریور 1402 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 2316

به "12 محافظ صفحه گلکسی واچ 6؛ برترین ها برای حفاظت از نمایشگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "12 محافظ صفحه گلکسی واچ 6؛ برترین ها برای حفاظت از نمایشگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید