گیتی پسند با هدف قهرمانی در آسیا راهی ویتنام شد، جام را به ایران باز می گردانیم

به گزارش مجله دامپزشکی، بازیکن تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت: اینکه دیگر تیم ها بازیکنان خارجی بسیار خوبی در اختیار گرفته اند و در چه سطحی قرار دارند برایمان مهم نیست و تنها با هدف قهرمانی در آسیا به ویتنام سفر نموده ایم.

گیتی پسند با هدف قهرمانی در آسیا راهی ویتنام شد، جام را به ایران باز می گردانیم

سفر به دل زیباترین منطقه آسیا را با تور ویتنام تجربه کنید.

محمد کشاورز در گفت و گو با خبرنگار مجله دامپزشکی در اصفهان، درباره شرایط تیم فوتسال گیتی پسند برای نخستین دیدار خود در آسیا مقابل شنزن چین گفت: تیم ما تمرینات خود بسیار زود شروع کرد و حدود 2 ماه تمرین نموده ایم به همین دلیل تمرینات بدنسازی را به خوبی پشت سر گذاشته ایم.

وی اضافه کرد: شرایط برای تیم ما بسیار خوب است و از نظر بدنی و روانی آمادگی حضور در آسیا را داریم و امیدواریم در نخستین بازی به هدفمان برسیم.

بازیکن تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان درباره عملکرد تیمش در 3 هفته ابتدایی لیگ اظهار داشت: بازی های لیگ برای ما به منزله بازی تدارکاتی و آمادهسازی بود به این دلیل که در تمرینات پیش فصل بازی تدارکاتی نداشتیم، بازی های خوبی را به نمایش گذاشتیم و نقاط ضعف و قوت تیم را متوجه شدیم و بازیکنان آنطور که باید به هماهنگی رسیدند.

وی توضیح داد: چین و ژاپن تیمهای خوبی هستند و بازیکنان خارجی خوبی در اختیار دارند اما باید دانست تیم گیتیپسند برای قهرمانی به این مسابقات آمده و اینگونه صحبت های برایمان مهم نیست، البته تیم های حریف نیز دست و پا بسته نیستند و اردوهای خوبی نیز داشته اند.

کشاورز درباره قهرمانی در آسیا با تیم تاسیسات دریایی اعلام کرد: 2 سال گذشته در اصفهان با تاسیسات قهرمان آسیا شدیم و سال گذشته این تیم نتوانست قهرمان گردد، امیدوارم در این دور از مسابقات مجدد قهرمان شویم به این دلیل که انتظارات از ایران بالاست و ظرفیت ما نیز در سطح قهرمانی در آسیا است، کار سختی را در پیش رو داریم و امیدوارم به ان چیز که لایق است برسیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 7 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 362

به "گیتی پسند با هدف قهرمانی در آسیا راهی ویتنام شد، جام را به ایران باز می گردانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیتی پسند با هدف قهرمانی در آسیا راهی ویتنام شد، جام را به ایران باز می گردانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید