چگونه سد معبر مقابل پارکینگ را گزارش دهیم و از آن شکایت کنیم؟

به گزارش مجله وتورلد، شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام خروج از پارکینگ منزلتان متوجه شوید که خودروی مقابل آن پارک نموده است، اما اگر بخواهید ماشینتان را فوراً از پارکینگ خارج کنید، ولی خودروی دیگری جلوی درب پارکینگ شما باشد چه اقدامی می توانید انجام دهید؟.

چگونه سد معبر مقابل پارکینگ را گزارش دهیم و از آن شکایت کنیم؟

به گزارش مهر، در پاسخ به این موضوع باید گفت بهتر است ابتدا چند دقیقه صبر کنید تا شخصی که خودروی خود را مقابل پارکینگ قرار داده و سد معبر نموده مراجعه کند و اگر مراجعه نکرد با پلیس تماس گرفته موضوع را گزارش دهید و با توجه به پلاک خودروی پارک، شده پلیس با مالک خودرو تماس می گیرد و برای جابجایی خودرو به او تذکر خواهد داد.

اگر در صورت تماس پلیس، باز هم مالک مراجعه نکرد مجدداً با پلیس تماس گرفته و تقاضای اعزام جرثقیل کنید در این زمان پلیس می تواند طبق قانون جرثقیل به محل اعزام کند و خودرویی که سد معبر نموده را از محل خارج کند و به محلی دیگر یا پارکینگ منتقل کند.

اما گاهی اوقات توقف خودرو مقابل درب پارکینگ ممکن است تبدیل به یک عادت گردد که حتی با وجود تذکرات پی در پی و با استفاده از روش های مسالمت آمیز هم اصلاح نمی گردد و در صورت وقوع چنین اتفاقی برترین راه شکایت از راننده متخلف در دادسرا است.

برای شکایت از فرد خاطی باید از خودروی پارک شده در مقابل پارکینگ خود در ساعات مختلف روز عکس بگیرید و آن را به محاکم قضائی ارائه دهید تا به این ترتیب بتوانید اثبات کنید که خودرو در ساعات طولانی و مستمر مقابل پارکینگ شما پارک نموده است.

سپس شما می توانید در دادسرا با عنوان ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق تان، از فرد مورد نظر شکایت کنید. تمام محاکم قضائی موظف به رسیدگی به شکایت مزاحمت و ممانعت از حق هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 21 شهریور 1402 بروزرسانی: 21 شهریور 1402 گردآورنده: vetworld.ir شناسه مطلب: 2320

به "چگونه سد معبر مقابل پارکینگ را گزارش دهیم و از آن شکایت کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه سد معبر مقابل پارکینگ را گزارش دهیم و از آن شکایت کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید